Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaz tatili fırsatları 2012 tüm hızıyla devam ediyor

06 Temmuz, 2012 | 17:46

Yaz Tatili Fırsatları Yaz Tatilinin gelmesi ile birlikte tatil bölgelerine olan ilgi artmaya başladı.

2012 yaz fırsatları ile yüksek sezonda düşük fiyatlarla konaklamak isteyen tatilciler için bu yaz Uzakdoğu ilk sıralarda yer alıyor.

Uzakdoğu’da Bangkok, Singapur, Pattaya, ve Phuket Adası yaz aylarında en çok ziyaret alan destinasyonlardan olmayı başardı.

Yaz Fırsatlarını Kaçırmayınız

Mistik yapısı ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeken Uzakdoğu destinasyonları her yıl olduğu gibi 2012 yılında da dünyanın en çok dikkat çeken bölgelerinden bir tanesi olmayı başardı.

Uzakdoğu turları ‘nda en çok tercih edilen destinasyonların başında Koh Samui, Bangkok, Phuket, Pattaya, Singapur ve Bali gelmektedir. Hem doğal güzellikleri hemde kültürel zenginlikleri ile her zevke hitap eden bu bölgelerden unutulmaz hatıralar ile dönen turistler Uzakdoğu’ nun ihtişamından kendilerini alamıyorlar.

Uzakdoğu’ nun incisi olan Koh Samui Adası denizi ve muhteşem kumsallarının yanı sıra Full Moon Party ile de dünyanın en çok ziyaret edilen bölgeleri arasında hızla yeralıyor. Her ay düzenlenen ve dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alan Full Moon Party ile yerli ve yabancı turistler günün ilk saatlerine kadar sınırsız eğlencenin tadını çıkarıyorlar.

Tayland‘ın başkenti Bangkok başta Grand Palace olmak üzere birçok görkemli tapınak bulunmaktadır.

Ayrıca Bangkok, Phuket ve Pattaya eğlenceli gece hayatı ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzakdoğu turları ile sadece deniz,kum, güneş değil farklı kültürleri görebilecek, sosyal aktivitelere katılabilecek, egzotik yerleri ziyaret etme fırsatı bulacaksınız.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 Yaz Fırsatları, Bali Adası, Bangkok, Full Moon Party, Koh Samui Full Moon Party, Pattaya, Phuket adası, Phuket Adası Yaz, Singapur, Uzakdoğu, Uzakdoğu Turları, World Travel Service, Yaz Fırsatları, Yaz tatili, Yaz Tatili Fırsatları, Yaz Tatili Fırsatları 2012,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları