Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaz Partileri’nin Yeni Adresi Zakynthos

22 Ağustos, 2017 | 10:56

Club-Zakynthos

Son yıllarda Yunanistan’ın hızla artış gösterdiği turist sayısında etkili olan doğa güzelliğiyle ünlü Zakynthos adası (Zante), aynı zamanda yaptığı Yaz Partileriyle de ilgi çekiyor

Zakynthos adası, İonian denizinde yer alan doğallığı ve plajlarıyla ünlü olmuş bir Yunan Adası. Dünyanın her yerinden turist çeken ve milyonlarca turistin akın ettiği bu ada, eğlenceli partileri ve tekne turlarıyla da ünlenmeye başladı. Zakynthos’da bir çok gece kulübü ve bar eğlence için hizmet vermekte. Bu mekanlar özel geceler ve partilerde düzenlemektedir.

Zakynthos’un önde gelen Gece Kulüpleri;

 

Sizzle Club

 

sizzle-club-zante

Zante’deki en popüler gece kulüplerinden biridir. 1000’den fazla kişiye hizmet verebilen gece kulübü, ada’nın Laganas bölgesinde yer alır.

 

Rescue Club

 

Rescue-Club-Laganas-Zante

Zakynthos’da, en çılgın partilerin yapıldığı yer Rescue Club olarak adlandırılıyor. İçeriye adım attığınızdan itibaren dansçı kızlar ve ateş püskürten dansçılar ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Ada’nın en iyi DJ performansına sahip mekanı olarak bilinmektedir.

 

Cherry Bay Club

 

cherry-bay-zante

Zante’nin bu ünlü gece kulübü eğlencenize farklılık katmak için Pazartesi akşamları Full Moon Party veriyor. Dünyanın en büyük organizasyonu’nu Yunanistan’a getiren gece kulübü Laganas bölgesinde yer alıyor.

 

Zeros Club

 

Zeros Club

Zeros Club adanın en fazla eğlenceye sahip gece kulüplerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 1000 kişi kapasiteli bu yerde, ister Perşembe günü eski dizilerin kostüm partileriyle, isterseniz Cuma günü köpük partisiyle eğlenebilirsiniz.

 

Plus Club

 

plus-club

Ada’nın en iyi DJ performanslarına sahip olan gece kulübü olarak ün yapmış ve eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak bir kulüp.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cherry Bay Club, Plus Club, Rescue Club, Sizzle Club, Yaz Partileri, Zakynthos, Zeros Club,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları