Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaz dönemi Pegasus kampanyaları başladı

14 Nisan, 2011 | 16:25

Yaz dönemi Pegasus kampanyaları başladı

Pegasus Havayolları kampanyalarına yaz döneminde de devam ediyor.

Pegasus Hava Yolları, baharın yaza dönüştüğü günleri Avrupa’da değerlendirmek isteyen misafirlerine yeni bir seçenek sunuyor.

Güneşli günleri Avrupa’nın önde gelen şehirlerine tatil kaçamakları ile değerlerlendirmek isteyenler, 14-17 Nisan tarihleri arasında Pegasus ‘un internet sitesinden vergiler dahil 59,99 Euro’ya satın alacakları biletlerle, 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Belçika, Hollanda, İngiltere, İsviçre ve İtalya’ya uçmanın keyfini yaşayacaklar.

Kontenjanla sınırlı kampanya biletlerini 17 Nisan 2011 Pazar gününe kadar www.flypgs.com internet sitesinden satın alanlar, 1 Mayıs -30 Haziran tarihleri arasında İstanbul Sabiha Göçen’den, Amsterdam, Brüksel, Londra, Milano, Roma ve Zürih’e karşılıklı seferlerle 59,99 Euro’ya uçacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amsterdam, Brüksel, kampanyalı uçak bileti, Londra, Milano, Pegasus, Pegasus Kampanya, Pegasus Kampanyaları, Pegasus kampanyaları yaz dönemi, Roma, Ucuz uçak bileti, yaz dönemi, Zürih,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları