Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yasin Öztekin saç baş yolduran “O” pozisyonu anlattı

05 Kasım, 2015 | 09:11

Yasin Öztekin Benfica maçında 90+3’te kaçırdığı golle adeta saç baş yolduran Galatasaray’ın yıldızı Yasin Öztekin, pozisyonu anlattı.

Galatasaray’da geçtiğimiz yılki çıkışıyla şampiyonluğun mimarlarından olan Yasin Öztekin, Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Benfica maçının son dakikasında kaçırdığı gol anını Fanatik gazetesine anlattı.

28 yaşındaki yıldız futbolcu O anı şöyle anlatıyor;

“Ben istemez miydim o topun gol olmasını. O gururu yaşamak, takımıma katkı sağlamak en çok istediğim şey. Ama olmadı. Herkes istediğini söylemekte özgür. Sorun yok. Top hızlı ve tekte vurulabilecek şekilde gelmedi. Kontrol edip şutu vuracaktım ama biraz uzaklaştı. Sonra da zaten adamlar girdi araya. Zaten değmeseler yüzde yüz gol olmuştu. Korner de vermedi hakem. Öyle işte. Bir dahakine daha iyisini yaparım inşallah. Hayırlısı olsun. Kalan maçlarımızda bunu telafi etmek için elimizden geleni yapacağız.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi Galatasaray, Yasin Öztekin, Yasin Öztekin benfica, Yasin Öztekin benfica maçı, Yasin Öztekin galatasaray, Yasin Öztekin kaçan gol,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları