Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yaşam kalitesi en yüksek kent Moskova

21 Aralık, 2013 | 14:00

rusya-moskova-yasam Rusya Mühendisler Birliği’nin yaptığı araştırmada, ülkedeki yaşam kalitesi en yüksek şehir Moskova oldu.

Moskova’nın ilk sırada gösterildiği araştırmada başkenti St.Petersburg ve Krasnodar takip etti.

Moskovalife’ın haberine göre, nüfusu 100 binin üzerinde olan kentlerin demografik durum, konut yeterliliği, sosyal kuruluşlar, ekonomi, refah düzeyi, güvenlik gibi kriterlere göre değerlendirildiği araştırmada, Moskova ve St.Petersburg’un yaşam kalitesinin en yüksek olduğu kentler olduğu sonucuna varıldı. Listede bu iki kenti Krasnodar takip etti.

Ussuriysk, Derbent, Rıbinsk, Kopeysk, Rubtsovsk, Sarapul, Hasavyurt, Prokopyevsk ve Novoşahtinsk ise listenin en son sıralarını paylaşan kentler oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Rusya, Rusya Mühendisler Birliği, St. Petersburg, St. Petersburg Rusya, St.Petersburg haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları