Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yapı İnşaat Fuarları ‘nın devi İtalya ‘da

04 Ağustos, 2011 | 12:16

Yapı İnşaat Fuarları ‘nın devi İtalya ‘da

Turizm Haberleri / İtalya ‘da düzenlenecek olan Restructura Yapı ve İnşaat Fuarı dünyaca ünlü fuarlardan bir tanesi.

Yapı İnşaat Fuarları ‘nın devi olarak bilinen Restructura fuarı 24-27 Kasım tarihleri arasında Torino şehrinde ve Lingotto fuar merkezinde düzenlenecek.

Fuarın en büyük amacı en son yapı, malzeme ve teknolojilerini, Know-How tekniklerini sektörün uzmanlarına duyurmak ve tanıtmak. 2010 yılında 500’den fazla katılımcıyı ve 28.000’den fazla ziyaretçiyi bir araya getiren fuarın bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yapı ve İnşaat sektörünü birleştiren, yeni pazarlar bulma konusunda oldukça iddialı olan Restructura Yapı ve İnşaat Fuarı ‘na bu yıl büyük bir katılım olması bekleniyor. Uzmanlar özellikle bu yıl Türk ziyaretçilerde artış beklendiğini vurgularken, fuarlar için organizasyon yapan tur şirketleri de artış gösteriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya fuarları, Restructura, Restructura 2011, Restructura fuarı, Torino, Torino Fuarları, Yapı İnşaat Fuar, Yapı İnşaat Fuarı, Yapı İnşaat Fuarları, Yapı İnşaat Fuarları İtalya, Yapı İnşaat İtalya, Yapı İnşaat Torino Fuarları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları