Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yabancı Turistlerin ilgi odağı Dalyan

04 Mart, 2014 | 21:19

dalyan

Yaz aylarının gözde turizm beldelerinden olan Dalyan kış mevsiminde de yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Ortaca’ya bağlı Dalyan beldesi, İztuzu plajı, mavi yengeç, kral mezarları, caretta caretta ve Kaunos Antik kenti gibi güzellikleri Alman, İngiliz ve Fransız turistlerin kış mevsimi uğrak noktası oldu.

Günü birlik turlar eşliğinde gelen turistler gün içerisinde teknelerle Dalyan kanalı görüyor, İztuzu plajını geziyor, Kral mezarlarını görüp mavi yengeç yiyorlar.

Dalyan’da hergün 20-30 civarı tekne tura çıkıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Turist, Caretta Caretta, Dalyan, Dalyan kış turizmin gözdesi, Fransız Turist, İngiliz turist, İztuzu Plajı, Kaunos Antik kenti, Kış mevsimi turist akını Dalyan, kral mezarları, mavi yengeç, Muğla Dalyan, Muğla Ortaca, ORtaca,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları