Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wyndham Hotel Group Miami’de açacağı iki markalı otelini duyurdu

22 Kasım, 2017 | 15:32

Wyndham Grand ve TRYP by Wyndham, tatil cenneti Miami’nin Brickell semtindeki en büyük otelini yapmak için imzaları attı.

8.300’den fazla otelden oluşan eşsiz bir portföy sektörün önde gelen devi Wyndham Hotel Group, ABD’nin turizm cenneti Miami’nin Brickell bölgesinde, en büyük otel geliştirme anlaşmasının imzalandığını açıkladı.

İki markanın yapacağı bu eşsiz otel, Miami’nin ruhunu yansıtacak. Üst düzey lüks Wyndham Grand markası ile yaşam tarzını yansıtan TRYP by Wyndham markaları, Miami’nin atmosferini harmanlayarak misafirlerini ağırlamayı düşünüyor.

Wyndham Grand ve TRYP by Wyndham 445 odalı olacak

Wyndham Grand ve TRYP by Wyndham markalarının daha önce görülmemiş bir kombinasyon ile yapılacak otel 445 odalı olacak.

Brezilyalı geliştirici Galwan tarafından yapılacak ve Aquitechtonica tarafından tasarlanan bu muhteşem işletme, Miami’nin popüler Brickell semtinde 2019’un sonlarına doğru açılması planlanıyor.

Wyndham Hotel Group’un yönetim organizasyonu başkanı Mark Kukulski, “Geçen yıl neredeyse 16 milyon ziyaretçi ağırlayan ve önümüzdeki yıllarda konuklarının daha da artması öngörülen Miami, stiliyle dünyanın en beğenilen gezi yerlerinden biri olmayı sürdürüyor” ifadelerini kullandı.

Mark Kukulski, “Marka tecrübesi, şık mekanlar, muhteşem yemek seçenekleri ile hedef merkezli markalarımızı birleştirerek, misafirlerimize Wyndham Hotel Group’un tadını Miami’de sunacağız” dedi.

İki marka, bir hedef

ABD’de halen işletilmekte olan veya yapım aşamasında bulunan 400’e yakın çift markalı otel, konukların çeşitli deneyimleri bir arada almalarına olanak sağlıyor.  İki ayrı şirketin deneyimleri, konukların aradıkları seçkinliği ve deneyimini sunarken kentlerin de ismini en üst düzeye çıkarıyor.

Miami’de yapılacak 41 katlı Wyndham Grand’ın için 200 oda, TRYP’de ise 245 oda bulunacak. Otel, birinci katta bir lobi ve salon alanı, sekiz katlı garaj, havuz terası, fitness merkezi, kütüphane, toplantı salonu gibi mekanlarla 8.000 m²’lik bir alanı kapsayacak. Çatı katında TRYP markasının Akdeniz kökenlerinden esinlenen üç öğünlü bir restoran ve barda yer da misafirlere hizmet edecek.

Seçkin hizmetleri ile ünlü Wyndham Grand , Atina, Phuket, Şangay, İstanbul, Chicago ve Frankfurt gibi dünyanın dört bir yanında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Aegean İstanbul Atina, Aquitechtonica, Brickell, Galwan, İstanbul, Mark Kukulski, Miami, Miami Brickell, TRYP by Wyndham, Wyndham Grand, Wyndham Grand Chicago, Wyndham Grand Frankfurt, Wyndham Grand Phuket, Wyndham Grand Şangay, Wyndham Grand TRYP by Wyndham, Wyndham Hotel Group, Wyndham Hotel Group Mark Kukulski, Wyndham Hotel Group yöneticisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları