Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wyndham Hotel Group, AmericInn’i Satın Alarak Orta Ölçekli Otellerinin Çeşidini Arttırdı

22 Temmuz, 2017 | 14:19

Americinn Wyndham

 

Wyndham Hotel Group, orta ölçekli otellerini çeşitlendirmek amacıyla Amerika’nın önde gelen otel zincirlerinden AmericInn’i satın aldı.

Wyndham Hotel Group, AmericInn’i Satın Alarak Orta Ölçekli Otellerinin Çeşidini Arttırdı

Midscale(Orta Ölçekli) otel segmentinde lider olarak uzun zamandır devam eden konumunu güçlendiren Wyndham Hotel Group, dünya çapında 8000’den fazla otelden oluşan benzersiz bir portföy ile konuk ağırlama devam ediyor. Wyndham Hotel Group, Minnesota merkezli, Three Rivers Hospitality, Northcott Hospitality’in sahip olduğu AmericInn otel markasını ve yönetim şirketini 170 milyon dolar satın almayı planladığını açıkladı.

AmericInn’in portföyü, ağırlıklı olarak Midwestern ABD, Ohio Vadisi ve Minnesota, Wisconsin, Iowa, Michigan ve Kuzey Dakota dahil olmak üzere Dağ eyaletlerinde olmak üzere 21 eyalette yaklaşık 11.600 oda bulunan 200 öncelikle franchise edilmiş otelden oluşmaktadır. Wyndham Hotel Group, varlık hafifliği stratejisine layık görüldüğünden belirlenerek satın alınması amaçlanmıştır.

Düzenleme ve hükümetin onayı ve diğer sonrasında yapılan anlaşma, Wyndham Hotel Group’un 1.500’ün üzerinde midscale (orta ölçekli) otelinin mevcut koleksiyonunu destekleyerek ve Midwest’deki gücünü önemli ölçüde artıracağı belirtilmektedir.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AmericInn, ORta Ölçekli Oteller, Wyndham Hotel Group,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları