Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS’nin NBA final turları bitmek üzere / Turizm Haberleri

22 Mayıs, 2014 | 16:10

NBA-Final-Turları

WTS Tur, bilet garantisi ile düzenlediği ve Batı’da San Antonio – Oklahoma Doğuda ise İndiana – Miami Heat arasında geçen NBA Playoff final maçlarına düzenlediği tur programlarının biletleri tükenmek üzere.

NBA Sezonunun sonuna doğru konferans finalleri oynanırken WTS‘nin NBA tur programları çok ilgi gördü. İki konferansın final maçları için bilet garantisi ile satılan Tur programında hemen hemen yer kalmazken, NBA Final maçı için talepler gelmeye başladı bile.

Şu anda Doğu konferansı finalini Dwayne Wyde ve LeBron James’li kadrosu ile Miami Heat güçlü Rakibi İndiana Pacers’e karşı oynarken özellikle Miami şehrinin turistik ve tatil özelliklerinden yararlanmak isteyenler Florida ekibinin maçlarına rağbet ediyor.

NBA-Final-Turları-Miami-Cheerleaders

Batı’da ise San Antonio Spurs ve Kevin Durant’lı Oklahoma City Thunders arasında kıran kırana bir mücadele var. Bu yaka da ise Amerika Birleşik Devletler’inin tarihinin yatığı ve Vahşi Batı2nın en önemli şehirlerinden biri olan San Antonio şehri kültürel özellikleri dolayısı ile rağbet görüyor.

Finalin hangi takımlar arasında olacağı tahmin edilemez ancak hem Basketbolun zirvesi olan NBA’de final maçlarını izleyebilmek için hemde Tarihi ,turistik tatil bölgelerini gezebilmek için WTS’nin NBA turları Basketbol severlere inanılmaz bir fırsat sunuyor.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika Turizm Haberleri, amerika turları, Dwayne Wade NBA, Kevin Durant, Lebron James NBA, Miami Heat NBA, NBA, NBA Biletleri, Nba Final, NBA Final Haberleri, NBA Final Turları Bitmek Üzere, NBA Haberleri, NBA Turizm, San Antonio Spurs, Turizm Haberleri, WTS, WTS Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları