Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS’nin Britanya-İngiltere turları göz kamaştırıyor / Turizm Haberleri

08 Mayıs, 2014 | 14:56

WTS-Britanya-İngiltere-Turları

WTS son iki yıldır verdiği değişik Britanya tur paketleri ile İngiltere, İskoçya ve İrlanda destinasyonlarında  fark yarattı.

WTS turizm şirketi son iki yıldır özellikle verdiği Britanya-İngiltere turları konusunda diğer rakiplerinden bir adım öne geçti. Genellikle Britanya destinasyonlarında klasik Londra Turları programının dışına çıkan WTS, Britanya ve İngiltere konseptine yani bi bakış açısı getirdi.

Öncelikle Britanya Turlarının ana ülkesi olan İngiltere ve Başkent Londra’da Elit turları programına dahil eden WTS, Londra Yılbaşı full paketinde 2 opsiyonlu yılbaşı partisi, Thames nehrinde cruise gezisi genel şehir turu, ve Londra civarında ünlü ” Tudors” dizisinin mekanı olan Hampton Court sarayı, Legoland Londra Turu, VİP Royal Londra Tur programı ile önce başkent Londra’da bir fark yarattı..

Britanya-Londra-Turları-12

 

Ancak WTS özellikle yeni tanınmaya başlayan İskoçya programları ile atağa geçti; Edinburgh merkezli hazırlanan hazırlanan İskoçya Turlarında, sizleri Highland Turu,Loch Ness canavarı gezisi, Viski turları ve William Wallace’a Selam turu ile İskoçya’nın bütün tarihi gizemini keşfetmeye çıkarıyor. Ayrıca Dünyaca ünlü Edinburgh kültür ve sanat festivaline bilet garantisi ile takip etme olanağına kavuşuyorsunuz.

Britanya-Londra-Turları-13

 

Bu turların tamamı İngilizce rehber eşliğinde ve en uygun fiyatlar ile size sunuluyor.

Ayrıca İrlanda destinasyonunu da sizin için açan WTS bu gizemli Kelt ülkesininin her karış parçasını kültürü ile size tanıtacak programlarda sahip, Büyük ve Küçük İrlanda turları (Bu programların içinde Nehir Cruise gezileri, İrlanda Fiyordlarına tırmanma, 17 ve 18. yy Malikhanelerinde çay partileri de dahildir ) Batı İrlanda turu, Game Of Thrones Turu ( Bu ünlü dizinin yüzde 70′i Kuzey İrlanda Antrim Bölgesinde çekilmektedir ) ve Dublin Festival Programı ile baştan aşağı İrlanda kültürünü size vermektedir.

Britanya-Londra-Turları-14

 

Golfseverler için WTS İskoçya ve İrlanda’da şato otellerinde golf turları da düzenliyor.

WTS bilet garantisi ile İngiltere Premier Lig maçları içinde tur programları düzenliyor en küçüğünden en büyüğüne Premier Lig’de herhangi bir maçı izlemek isterseniz Bilet, Otel ve uçuşlarınızda WTS her an yanınızda oluyor.

Batı İrlanda kıyıları Clifs Moher

Batı İrlanda kıyıları Clifs Moher

Sadece futbol değil elbet Britanya’ya özgü diğer sporlar içinde programlar mevcut, Britanya Rugby Turları bunların en önde geleni, Ayrıca konserler, festivaller organizasyonlar Britanya ve İngiltere üstünde gitmek istediğiniz her organizasyon ve noktada WTS size en uygun fiyatlar ile en konforlu seyahatleri sunuyor.

Britanya-Londra-Turları

 

Dorchester Otel grubu ile de  partner olan WTS’nin Britanya-İngiltere Turlarında ana sloganı şu ! “Sizi Herkes Londra’ya götürebilir ama WTS ile Britanya’nın en ücra yerine gidip, Kralların ülkesinde Krallar gibi tatil yaparsınız”

Alp Darıcı / NationalTurk Londra

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Britanya, Britanya Haberleri, Britanya Turizm Haberleri, Britanya Turları, Edinburgh Turları İskoçya Edinburgh Turları, İngiltere, İngiltere Haberleri, İngiltere Londra Turları, İngiltere Turizm Haberleri, İngiltere turları, İrlanda Turları, İskoçya Golf Turları, İskoçya Turları, Londra Turları Ucuz Londra Turları, Premier lig maçları, Turizm, Turizm Haberleri, Uygun Fiyatlı İngiltere Turları, WTS, WTS Haberleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları