Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS’den yeni kampanya: Tatil planını önce çocuklar yapacak!

19 Ocak, 2018 | 18:00


Türkiye’nin önde gelen turizm acentelerinden World Travel Service (WTS) çocuklara yönelik yeni kampanyasıyla yine gündemde. Türkiye ve dünyada ilk kez çocuklar WTS Çocuk Dostu fiyatlarıyla yüzde 75’e varan indirimlerle seyahat edebilecek.

Seyahat organizasyonları ve turlarda çocuk indirimi adı altında verilen küçük indirimlerle çocuklardan da “hizmet bedeli” denilen ve hiçbir standardı olmadan alınan ücretlerle çocukların seyahat etme hakları gerektiği özenle göz önüne alınmıyordu.

Dünyada ilk kez WTS tarafından uygulanmaya başlanan Çocuk Dostu ücret kampanyası kapsamında yapılacak seyahat organizasyonunda havayolu, oteller vb. aracı kuruluşlar tarafından fiyatlandırılmak zorunda kalınan hizmetlerin haricinde World Travel Service tarafından hiçbir hizmet bedeli, servis ücreti gibi kar amacı güden herhangi bir uygulama yapılmayacak.

“Çocuk Dostu” seyahat detayları
WTS’nin “Çocuk Dostu” logosu bulunan tüm ürünlerinde çocuklar, herkes gibi tam servis alacak ve sunulan bu servislerden herhangi bir kâr emtiyası yaratılmayacak, 0-2 yaş çocuklardan Türk Hava Yollarının aldığı vergi ve benzerleri haricinde hiçbir ücret alınmayacak.

Kampanyanın diğer detayları ise şöyle;

“2-12 yaş çocuklar taşıyıcı ve konaklatıcıdan tam servis alırlar. Ancak taşıyıcının ve konaklatıcının almak zorunda olduğu ücret dışında WTS tarafından herhangi bir kar emtiyası yine yaratılmamaktadır.

Taşıyıcı kullanılmadığı durumlarda konaklama hizmeti tam olarak verilip, çocuklardan kar ve benzeri ücret alınmamaktadır. (Yemek içmek de dahil olabilmektedir.)

Çocuk Dostu ücretleri taşıma ve konaklama hizmetlerinin birleşik olarak verildiği durumlarda %75 indirim marjına kadar bütçelere yansımaktadır.”

Yoğun geçen ders yılının ilk yarısının sonuna gelinirken karne sonuçları ne olursa olsun çocuklarımız değerli ve iyi bir tatili hak ettiler. “WTS Çocuk Dostu” tatiller artık bu sömestreden itibaren çocuklarımız ile birlikte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çocuk Dostu, Çocuk Dostu Seyahat, Çocuk Dostu Turlar, Çocuk indirimi, Tatil, Tatil Çocuk İndirimi, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları