Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS Kış Fırsatlarıyla “Winter Is Coming”

18 Ekim, 2017 | 10:35

WTS Kış Turları

Dünyanın önde gelen seyahat acentalarından biri olan World Travel Service kış ayları ve sömestre’de tatili yurt dışında kışı değerlendirmeyi düşünen herkese kış tatili fırsatlarına ve tur promosyonlarına başladı.

World Travel Service (WTS) her yıl ekim ve kasım ayında yaptığı kış tatili turlarını yayınlamaya başladı. Son yıllarda bir çok popüler tatil bölgesine dünyanın dört bir yanından tatilcileri yönlendiren seyahat acentası WTS, geleneğini bozmayarak bu yılda ekim ayı itibariyle kış tatili için promosyon tatil paketleri çıkardı.

World Travel Service’in Sizlere Özel Kış Tur Paketleri;

 

Lapland Sömestre Turları

Lapland

WTS Kayak Turları

Kayak Turları

Phuket Sömestre Turları

Phuket

Yılbaşı Belgrad Turları

Belgrad Yılbaşı

 

Kış aylarında ve özellikle yılbaşı, sömestre dönemlerinde bir çok kişi kış sporları yapabileceği, karın keyfini çıkartabileceği yerler tercih ederken, bazı tatilciler ise sıcak yerlerde güzel bir tatil geçirmekte istiyorlar. Bu sebeple WTS her çeşit paket tur hizmeti sunarak tatilcilere bir çok çeşit sunabiliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lapland Sömestre Turları, Phuket Sömestre Turları, Winter Is Coming, World Travel Service, WTS Kayak Turları, WTS Kış Fırsatları, Yılbaşı Belgrad Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları