Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS Karnaval Şöleni Devam Ediyor

19 Şubat, 2017 | 08:28

KArnaval WTS turizmtatilseyahat

WTS’de Karnaval Şöleni Devam Ediyor. Yurtdışı Karnavalları Şubat Sonuna Kadar ve Mart Başı itibari ile Hız Kesmeden Devam Etmekte.

Şubat ayı ve Mart ayın itibari ile uluslararası karnavallar başladı ve başlamak. Dünyanın en ünlü karnavallarından olan Venedik Karnavalı ve Santa Cruz de Tenerife Karnavalı hala devam etmekte, yakın zamanda başlayacak olan Rio Karnavalı da uluslararası karnavalların bir numarası olarak gösterilmekte. Bir çok dünyaca ünlü karnavallardan Goa Karnavalı, Cadiz Karnavalı ve daha fazlası WTS Yurtdışı Karnavalları ile ulaşmanız mümkün.

Eğlenceyi ve kültürleri tanımayan sevenler için WTS‘nin sunduğu karnaval fırsatlarını kaçırmayı unutmayınız. Gelecek ay için öne çıkan karnavallar ise Rio Karnavalı (3-10 Mart), Goa Karnavalı (5-8 Mart) dır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Goa Karnavalı, Karnaval, Karnval Şöleni, Rio Karnavalı, WTS Karnaval, WTS Karnaval Şöleni,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları