Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS Karnaval Şöleni Devam Ediyor

19 Şubat, 2017 | 08:28

KArnaval WTS turizmtatilseyahat

WTS’de Karnaval Şöleni Devam Ediyor. Yurtdışı Karnavalları Şubat Sonuna Kadar ve Mart Başı itibari ile Hız Kesmeden Devam Etmekte.

Şubat ayı ve Mart ayın itibari ile uluslararası karnavallar başladı ve başlamak. Dünyanın en ünlü karnavallarından olan Venedik Karnavalı ve Santa Cruz de Tenerife Karnavalı hala devam etmekte, yakın zamanda başlayacak olan Rio Karnavalı da uluslararası karnavalların bir numarası olarak gösterilmekte. Bir çok dünyaca ünlü karnavallardan Goa Karnavalı, Cadiz Karnavalı ve daha fazlası WTS Yurtdışı Karnavalları ile ulaşmanız mümkün.

Eğlenceyi ve kültürleri tanımayan sevenler için WTS‘nin sunduğu karnaval fırsatlarını kaçırmayı unutmayınız. Gelecek ay için öne çıkan karnavallar ise Rio Karnavalı (3-10 Mart), Goa Karnavalı (5-8 Mart) dır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Goa Karnavalı, Karnaval, Karnval Şöleni, Rio Karnavalı, WTS Karnaval, WTS Karnaval Şöleni,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları