Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

WTS ‘den Full Moon Party turları

12 Mayıs, 2011 | 09:19

WTS, Full Moon Party turları düzenliyor

Türkiye ve Dünyadaki geniş acente ağı sayesinde birçok ilke imza atan World Travel Service (WTS) seyahat acentesi, düzenlediği Full Moon Party turları ile büyük ilgi görüyor.

Dünyanın en büyük beach partisi olarak bilinen ve her ay Full Moon (dolunay) gecelerinde düzenli olarak Tayland’ın Koh Pha Ngan adasındaki Had Rin Nok plajında yapılan Full Moon Party’nin Türkiye’deki organizasyon ve düzenlenmesinde tek yetkili olan WTS tüm parti severleri her ay bu eğlenceye götürecek.

İlk olarak 1980’li yılların başında Vietnam Savaşı karşıtlarının oluşturduğu küçük bir grubun adayı ziyarete gelmesiyle başlayan Full Moon Party, daha sonraki yıllarda ABD ve Avrupalılardan oluşan savaş karşıtı insanların barış ve kardeşlik üzerine buluşmalarına dönüştü.

En büyük sahil partisi ; Full Moon Party

Dünya üzerinde organize edilen sahil partilerinin en büyüğü olan Full Moon Party ’ye bugün dünyanın dört bir yanından her ay 10 ila 30 bin arasında kişi katılıyor. Techno, trance, goa, drum n’ bass, dub, reggae, house türü müziklerin sahilde kurulan sahnelerden bütün gece çalındığı, parti alanlarında kendisini müziğe kaptırmış kalabalıkların yanı sıra sahil boyunca kurulan masalarda dolunay ışığının altında ya da yakılan sahil ateşlerinin başında sabahlayanları görmek mümkün.

Full Moon Party, Koh Phangan ‘ın yanısıra Koh Samui ‘de de kutlanıyor

Koh Phangan adasının tabi güzellikleri 10 dakika uzaklıktaki, kendisinden daha büyük olan Samui adası ile birleşiyor. Full Moon Party’lerle birlikte Samui adasına ve bölgesine olan ilgi de arttı ve ada on binlerce turiste ev sahipliği yapmaya başladı. Turistler, her ay yapılan Dolunay partilerinde çılgın eğlencelere katılarak sabahlara kadar dans etme imkanı bulunuyorlar.

Parti boyunca kurulan barlarda ve çevre restoranlarında, büfelerde ve açılan birçok stantta geleneksel Tay yemekleri dışında pizza, hamburger, salata ve çorba çeşitleri ve içecekleri bulmak mümkün.

Dolunay gecelerinde ayın Dünyaya en yakın konum aldığı bu adada yapılan Full Moon Party’nin Türkiye’deki tek yetkili acentesi olan WTS ile her ay kesin hareket ile bu partilere katılmak mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dolunay Partileri, Full Moon Party, Full Moon Party turları, Full Moon Party turu, Koh Phangan, Koh Phangan Full Moon Party, Tayland Full Moon Party, WTS Full Moon Party, WTS Full Moon Party turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları