Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Travel Service ‘den bayramda büyük promosyon hamlesi

21 Eylül, 2011 | 12:06

Dünyaca ünlü Tur Operatörü World Travel Service Kurban Bayramı öncesi Türkiye ‘de bedava tatil promosyonu ile dikkat çekiyor.

Dünyanın hemen hemen her ülkesine grup ve münferit bazda tur programları düzenleyen Uluslararası Tur Operatörü World Travel Service (WTS) hazırladığı paket programların yanı sıra promosyonları ile de sektörde adını sıkça duyduğumuz şirketler arasında. Son yıllarda muhteşem doğası ve kumsalları ile dikkat çeken Maldiv Adaları ‘nda söz sahibi World Travel Service “En iyi servis, en iyi fiyat” politikası ile Kurban Bayramı Turlarının satışlarına da aylar öncesinden başladı.

170 ‘e yakın ülkeye operasyonlar düzenleyen World Travel Service bayram öncesi hazırladığı promosyonları ile dikkatleri çekiyor.

WTS Kurban Bayramında Turlarında muhteşem promosyon

Uluslararası Tur Operatörü WTS  –  World Travel Service Kurban Bayramı ‘nda Maldivler ‘e gitmek isteyen yolcularına özel olarak hazırladığı kampanya ile Maldivler Turuna katılacak olan kişilere 2. kez tatil imkanını promosyon olarak veriyor. Promosyon  30 Eylül tarihine kadar Kurban Bayramı Maldivler Turları rezervasyonlarını yaptıracak olan tüm yolcularına 1-15 Ekim 2011 tarihleri arasında Alanya ‘nın incisi Club Otel Banana ‘da her şey dahil 2 gece ücretsiz konaklamayı içeriyor. WTS ‘nin Kurban Bayramında Maldivler ‘e gidecek olan yolcularına ücretsiz Alanya Club Otel  Banana  konaklamasını 1-15 Ekim arası istedikleri tarihte kullanması gerekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Banana Otel, Bayramda Promosyon, Club Otel Banana, Kurban Bayramı Maldivler, Kurban Bayramı Maldivler Turları, Kurban Bayramı Turları, Maldiv Adaları, Maldiv Promosyon, Maldivler, Maldivler Promosyonu, Maldivler turları, World Travel Service, World Travel Service Kurban Bayramı, WTS, WTS Maldivler Promosyonu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları