Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Travel Market Afrika Fuarı Nisan’da Başlıyor

24 Mart, 2017 | 08:54
Africa Travel Market Cape Town

Africa Travel Market Cape Town Fair in April 2017

 

World Travel Market Afrika Fuarı 19 – 21 Nisan Arasında Gerçekleştirilecek ve Cape Town’da 18 Nisan’da Türkiye Workshop’u Düzenlenecek

World Travel Market Afrika Fuarı Nisan Ayının 19 ile 21’i arasında gerçekleşecek bu yıl  T.C. Londra Kültür ve Tanıtma Müşavirliği katılımı ile Türkiye tanıtım standı açılacak ve TÜRSAB yetkilileri de katılım gösterecek. Worl Travel Fuarı Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town şehrinde gerçekleştirilecek.

Ayrıca, fuar öncesinde 18 nisan günü Radison Blue hotel, Waterfront, Cape Town şehrinde müşavirliğimizce Türkiye’yi tanıtım amaçlı bir workshop düzenleneceği TÜRSAB tarafından açıklandı.

Fuara ve Workshop’a katılım göstermek isteyen acentelerin TÜRSAB’a en geç 10 Nisan tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

18 Nisan programı saat 12:00’de başlayıp 15:00’a kadar devam edecek ve 19 Nisan ile fuara katılım gerçekleştirilecektir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Cape Town, Güney Afrika, World Travel Market Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları