Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Travel Market Afrika Fuarı Nisan’da Başlıyor

24 Mart, 2017 | 08:54
Africa Travel Market Cape Town

Africa Travel Market Cape Town Fair in April 2017

 

World Travel Market Afrika Fuarı 19 – 21 Nisan Arasında Gerçekleştirilecek ve Cape Town’da 18 Nisan’da Türkiye Workshop’u Düzenlenecek

World Travel Market Afrika Fuarı Nisan Ayının 19 ile 21’i arasında gerçekleşecek bu yıl  T.C. Londra Kültür ve Tanıtma Müşavirliği katılımı ile Türkiye tanıtım standı açılacak ve TÜRSAB yetkilileri de katılım gösterecek. Worl Travel Fuarı Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town şehrinde gerçekleştirilecek.

Ayrıca, fuar öncesinde 18 nisan günü Radison Blue hotel, Waterfront, Cape Town şehrinde müşavirliğimizce Türkiye’yi tanıtım amaçlı bir workshop düzenleneceği TÜRSAB tarafından açıklandı.

Fuara ve Workshop’a katılım göstermek isteyen acentelerin TÜRSAB’a en geç 10 Nisan tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

18 Nisan programı saat 12:00’de başlayıp 15:00’a kadar devam edecek ve 19 Nisan ile fuara katılım gerçekleştirilecektir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Cape Town, Güney Afrika, World Travel Market Fuarı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları