Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Tourism Forum başlıyor

04 Şubat, 2016 | 08:28

World Tourism Forum başlıyor World Tourism Forum, 4-6 Şubat tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi yapılacak olan zirveye turizm sektörünü etkileyen sınır güvenliği ve yeni pazar Afrika konuşulacak. World Tourism Forum (WTF) öncesi , Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen basın toplantısında konuşan WTF Başkanı Bulut Bağcı,”Turizmin kalbi İstanbul’da atacak. 100 duayen ismin konuşmacı olarak katılacağı zirvede 7 bin kişiyi ağırlamayı planlıyoruz” dedi.

Cunhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı World Tourism Forum, turizm trendlerini belirleyen kanaat önderlerini, yatırımcıları, siyasi otoriteleri ve sektör temsilcilerini İstanbul’da buluşturacak. World Tourism Forum, Bulut Bağcı başkanlığında İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Forumun konuşmacıları arasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Avrupa Komisyonu Eski Başkanı José Manuel Barroso, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy da yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Bulut Bağcı, Lütfü Kırdar, Lütfü Kırdar kongre, Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı, World Tourism Forum, World Tourism Forum istanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları