Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Press Photo sergisi Moskova’da

29 Mayıs, 2014 | 14:04

Fotoğraf tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği “World Press Photo” sergisi Rusya’nın başkenti Moskova’da başladı.

Moskova’da fotoğraf tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği sergilerin başında gelen “World Press Photo” başladı.  Geçtiğimiz yıl olduğu gibi Artplay sanat galerisinde açılan sergi, yoğun ilgi görüyor.

Sergi, dünyanın dört bir yanından haber fotoğrafçılarının objektiflerine takılan muazzam kareleri Moskova’da görmek isteyenler için 12 Haziran’a kadar devam edecek.

Sergide, acısıyla, tatlısıyla, 2013 yılında dünya gündemine damgasını vuran olaylardan kareler var. Bilet fiyatları, yetişkinler için 350 ruble. 12 yaşına kadar çocuklara bedava.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova haberleri, Moskova resim galerisi, Moskova sergi, Rusya, rusya haberleri, Rusya sergi, Türkiye Moskova haberleri, World Press Photo, World Press Photo sergisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları