Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Press Photo sergisi Moskova’da

29 Mayıs, 2014 | 14:04

Fotoğraf tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği “World Press Photo” sergisi Rusya’nın başkenti Moskova’da başladı.

Moskova’da fotoğraf tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği sergilerin başında gelen “World Press Photo” başladı.  Geçtiğimiz yıl olduğu gibi Artplay sanat galerisinde açılan sergi, yoğun ilgi görüyor.

Sergi, dünyanın dört bir yanından haber fotoğrafçılarının objektiflerine takılan muazzam kareleri Moskova’da görmek isteyenler için 12 Haziran’a kadar devam edecek.

Sergide, acısıyla, tatlısıyla, 2013 yılında dünya gündemine damgasını vuran olaylardan kareler var. Bilet fiyatları, yetişkinler için 350 ruble. 12 yaşına kadar çocuklara bedava.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova haberleri, Moskova resim galerisi, Moskova sergi, Rusya, rusya haberleri, Rusya sergi, Türkiye Moskova haberleri, World Press Photo, World Press Photo sergisi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları