Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wings For Life World Run 2017 İzmir’de Koşulacak

06 Mayıs, 2017 | 12:22
Wings For Life World Run 2017

Wings For Life World Run 2017

Wings For Life World Run 2017 Dünyanın 33 Ülkesi İle Aynı Anda İzmir’de Yarın Koşulacak

Wings For Life World Run 2017 Dünya’da 34 ülkede aynı anda koşulacak, Türkiye’den ise İzmir’in katılacağı organizasyon 7 Mayı Pazar günü Saat 14:00’da Gündoğdu meydanı’nda başlayacak. Organizasyon amacı, omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara toplanan bağışlarla fon sağlanmasına katkıda bulunmak ve koşamayanlar için bir ışığı umut olmak.

Wings For Life World Run, hem koşucuların hem de tekerlekli sandalye kullanan katılımcıların yan yana start aldığı, küresel ölçekli bir koşu etkinliği, 2014’ten bu yana dünya genelinde 30’u aşkın noktada düzenlenen bu etkinliğin en büyük özelliği, bitiş çizgisinin olmaması. Yarışın başlangıcından 30 dakika sonra yola çıkan bir yakalama aracı koşucuları takip etmekte ve yarış. bu araca yakalananlar için sona ermekte. Katılımcıları için böyle ilginç bir bitişi olan Wings For Life World Run, 2017’de tüm dünyada dördüncü kez koşulacak ve koşunun Türkiye’deki resmi adresi yine İzmir olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir, Wings for Life World Run,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları