Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wilma Elles Caroline Sapanca tatilinde

28 Ocak, 2012 | 15:54

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Caroline ‘si Wilma Elles son zamanların en gözde ve hafta sonu kaçamakları için en ideal bölgelerinden bir tanesi olan Sapanca’ yı tercih etti.

Haftasonu kaçamakları ve kısa süreli tatillerin son zamanlardaki en gözde mekanlarından bir tanesi olan Sapanca bu haftasonu da beğeniyle izlenen Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Caroline’ i olan Alman oyuncu Wilma Elles’ i ağırlıyor.

Wilma Elles’ in Sapanca’ ya sevgilisi Levent Özçelik ile haftasonu tatili için gittiği öğrenilirken oldukça mutlu olduğu da gözlerden kaçmadı.

Sapanca sakinliği ve otelleri ile özellikle haftasonu tatilcileri tarafından tercih edilirken bölgede bulunan  lüks ve şık otellerin SPA Merkezleri ile de alternatifler sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Caroline Öyle Bir Geçer Zaman ki, Haftasonu kaçamakları, İstanbul' a yakın oteller, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Sapanca, sapanca konaklama merkezleri, Sapanca konaklama tesisleri, Sapanca Otelleri, Sapanca SPA Merkezleri, Sapanca tatili, Wilma Elles, Wilma Elles Caroline, Wilma Elles Caroline Sapanca, Wilma Elles Sapanca,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları