Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wilma Elles’e Bosphorous Awards ödülü

02 Eylül, 2013 | 11:47

Wilma Elles'e Bosphorous Awards ödülü ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ isimli televizyon dizisiyle ünlenen Alman uyruklu oyuncu Wilma Elles, Bosphorous Awards ödülüne layık görüldü.

Türk – Alman İlişkilerine katkısı olan ve halk oyları ile seçilen 1. Bosphorous Awards yılın oyuncusu ödülüne Fahriye Evcen ve Meryem Uzerli de adaydı. Ünlü oyuncu Wilma Elles, Eyüp Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’ye hayranlığını bir kez daha dile getirdi.

Köln Üniversitesi Siyaset Bölümü’nde İslam Bilimleri’ni birincilikle bitiren ve küçük yaştan itibaren birçok tiyatro oyununda rol alan ünlü oyuncu Elles, Sevgilisi işadamı Kerem Göğüş ile katıldığı törende TAVAK Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Faruk Şen’den ödülünü alırken Türk halkını çok sevdiğini ve Türkiye’de olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bosphorous Awards, Bosphorous Awards ödülü, Kerem Göğüş, Kerem Göğüş Wilma Elles, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi, Türk Alman ilişkileri, Wilma Elles, Wilma Elles Bosphorous Awards ödülü, Wilma Elles dizisi, Wilma Elles ödül,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları