Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Will Smith Moskova’da yeni filmini tanıtacak

29 Mayıs, 2013 | 15:30

Will Smith yeni filmi için Rusya Moskova'da Will Smith ve oğlu yeni filminin tanıtımı için Moskova’da

Will Smith yeni filminin tanıtımı için Moskova’ya geldi. Daha öncede bir çok kez Rusya’ ya gelen Will Smith en son 2008 yılındaki Moskova Uluslararası Film Festivali için gelmişti.

Hollywood’ un ünlü aktörü Will Smith 14 yaşındaki oğlu Jaden ile beraber fantastik tarzdaki yeni filminin tanıtımı için Moskova’ya geldi.

Will Smith yeni filmi ile Rusya’da

Will Smith ‘in oğlu Jaden Smith babası ile ilk defa oynamıyor, Jaden daha öncede “Umudunu Kaybetme” adlı filmde de oynamıştı.

Will Smith’ in yeni filmi 6 Haziran’ da Rusya’ da gösterime giriyor. Rus sinemaseverlerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jaden Smith, Moskova, Moskova Uluslararası Film Festivali, Umudunu Kaybetme, Will Smith, Will Smith 'in oğlu, Will Smith Moskova, Will Smith oğlu, Will Smith Rusya, Will Smith yeni filmini, Will Smith' in yeni filmi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları