Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Will Smith Firavun Mısır Ziyareti

17 Nisan, 2017 | 08:20
Will Smith Mısır Gezisi

Will Smith Mısır Gezisi

Will Smith’in Firavun İlgisi Üzerine Geçen Hafta Mısır Ziyareti Dünya Basınında İlgi Odağı Oldu

Will Smith Mısır’ın tarihine ve Firavunların görkemliğine hayran olduğunu ve Mısır’ı görmek için ailesi ile gezi organize düzenledi. Ailesinden 9 üye ile birlikte geçtiğimiz haftalarda Mısır’da bulunan Ünlü Hollywood yıldızı Will Smith yabancı turistlerin ve yerli halkın ilgi odağı oldu.

Ünlü Hollywood yıldızı Will Smith, Ünlü Arkeolog Zahi Hawas ile de bir araya geldi ve piramitlerde güzel bir kahvaltı ile turuna başladı. İkili özellikle sabah erken saatlerde buluşarak birlikte piramitlerin arasından doğan güneşi izledi. Arkeolog  Hawas, ünlü aktöre ve ailesine piramitler hakkında bilgiler verdi ve piramitlerin gizemini koruyan sırlarını anlattı.

Giza Platosu Genel Müdürü Ashraf Mohy El-Den sevilen aktörün ülkelerine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok memnun olduğu belirtti. Tur hakkında ise; “Will Smith en çok Firavun ile ilgili olarak anlatılan efsanelerden etkilendi” dedi.

Smith’in gazetecilerle yaptığı röportajda ise, Mısır’ın beklediğinden daha da muhteşem olduğunu ve bir o kadar da etkileyici olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Firavun, Mısır Zİyareti, Will Smith,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları