Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau Maldivler’de

09 Ocak, 2015 | 15:11

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau, ligin devre arasını fırsat bilip Hint okyanusunun incisi Maldivler’in yolunu tuttu.

THY’nin direkt seferlere başlaması ile Türk seyahat severlerin de ilgisinin arttığı Maldiv Adaları, yıllardır sporculardan modellere pek çok ünlü ismin tatil tercihinde ilk sırada yer alıyor.

Beyaz kumsalları, tropikal bitki örtüsü ve muhteşem su altı dünyası ile bilinen Maldivler’in son misafirleri, Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau oldu. Ligin devre arasına girmesini fırsat bilen Hollandalı yıldız, yoğun iş temposu nedeniyle birlikte pek fazla vakit geçiremediği eşiyle romantik bir tatil için Maldivler’in yolunu tuttu.

Turkuaz renkli lagünleri, kıyıları boyunca uzanan mercan resifleri, bembeyaz kumlarla kaplı plajları ve dinlendirici atmosferiyle cezbeden Maldiv Adaları’nda, daha önce de Serdar Bilgili-Nazlı Çelik ve Özge Ulusoy-Hacı Sabancı çiftleri tatil yapmıştı.

İşte Wesley Snejder ve Eşinin güzel kumsalları tropikal bitki örtüsü ve muhteşem doğal güzelliklerini yaşadığı Maldivler

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Galatasaray Wesley Sneijder, Maldiv Adaları, maldiv balayı video, maldiv video, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler THY, Maldivler turu, maldivler video, Wesley Sneijder, Wesley Sneijder eşi, Wesley Sneijder maldivler, Wesley Sneijder Yolanthe Cabau, Yolanthe Cabau, Yolanthe Cabau instagram, Yolanthe Cabau kimdir, Yolanthe Cabau maldivler, Yolanthe Cabau tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları