Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Wellness Seyahat Ödülleri sahiplerini buldu

24 Kasım, 2014 | 13:17

Spafinder, Wellness Travel Awards 2014 ödüllerini açıkladı. Richmond Nua Wellness-Spa, Türkiye adına Ülke Ödülü’ne layık görüldü.

Dünyanın en etkili Spa otoritelerinin bir araya gelerek kurduğu destinasyon sitesi Spafinder, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm dünyadaki başarılı Spa’ları bir çok kategoride değerlendirerek ödüllendirdi. Richmond Nua Wellness-Spa, Spafinder Wellness Seyahat Ödülleri’nde Türkiye adına Ülke Ödülü’nün sahibi oldu.

Richmond International Kreatif Direktörü Belgin Aksoy “Dinlenmeyi sağlık ve huzur ritüeline dönüştürmenin yanı sıra Türkiye’de “iyi yaşam” kavramının geliştiricisi olmaya devam ediyoruz. Aldığımız bu prestijli ödül Richmond Nua ailesi olarak bizleri gururlandırırken, yeni başarılara imza atmak için motive ediyor.” dedi.

Richmond Nua, geçtiğimiz yıl da Spafinder ödüllerinde 2013 “Best In Turkey” (Türkiye’nin en iyi Spa oteli) ve “Best for Romance” (Dünyanın en iyi romantik otellerinden biri)ödülü ile onurlandırılmıştı.

Wellness ve Spa otoritesi olarak 25 yıldan fazla tecrübesiyle iyi yaşamla ilgili ürün ve hizmetlerle endüstriye, iş ortaklarına, tüketicilere ve çalışanlara öncülük eden Spafinder Wellness Ödülleri, endüstri içerisindeki en büyük platformdur. Ayrıca tüm dünyadaki Spa tutkunlarının, 5 farklı kıtaya ayrılmış, yüzlerce elit Spa arasından seçim yapma şansını bulabildiği bir kaynaktır.

Richmond Nua Wellness-Spa Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belgin Aksoy, Richmond Nua, Richmond Nua Belgin Aksoy, Richmond Nua otel, Richmond Nua sapanca, Richmond Nua spa, Richmond Nua Wellness SPA, SPA, SPA Otelleri, Spafinder, Spafinder Richmond Nua, Spafinder Wellness, Wellness, Wellness nedir, Wellness Seyahat Ödülleri, Wellness Travel Awards,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları