Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı İzlanda’ya Göz Kırpıyor

17 Ocak, 2014 | 10:00

ben stiller-izlanda

Game of Thrones’tan, Thor’a kadar günümüzde pek çok yapım İzlanda’da çekiliyor. Gerçekten de İzlanda kadar doğal kalan ve gizemli ülkeler artık sayılı… Bu gizemli bölgeyi keşfeden yeni yapımlardan biri de Ben Stiller’ın yönetip oynadığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı.

İZLANDA’YI SİNAMESEVERLERE SUNAN YAPIM: WALTER MITTY’NİN GİZLİ YAŞAMI

Geçtiğimiz yıllara kadar Hollywood filmlerinde İzlanda’yı görmek genellikle mümkün olmuyordu. İskandinav ülkelerini film karelerinde görmek isteyenler yıllardır birkaç filmle yetinmek zorunda kalıyordu. Son iki yıldır, ülkedeki buzullar, volkanik dağlar, simsiyah kumlar ve şelaller Oblivion, Prometheus ve Thor gibi yapımlarda görülüyor.

Ben Stiller ve İzlanda teması

2014 yılı ile birlikte Türk sinemaseverlerle kavuşan Ben Stiller filmi Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı da İzlanda’nın büyüleyici yönlerini bizlere sunan filmlerden biri. Gerek konusu, gerek sinematografik özellikleri ve müzikleriyle izleyicilerin tam puan verdikleri filmin sinema dünyasında bahsedilen sıra dışı yanlarından biri de İzlanda teması…

İSKANDİNAVYA TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ben stiller izlanda, iskandinavya ben stiller, iskandinavya izlanda, İzlanda, izlanda film, walter mitty ben stiller, walter mitty izlanda,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları