Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Waldorf Hilton’dan Teknolojik Yenilik

03 Eylül, 2017 | 12:45

Hilton Warldorf Dijital Anahtar

Waldorf Hilton, konuklarını telefonlarını oda anahtarı olarak kullanabilecekleri müthiş bir sistemle tanıştırmaya hazırlanıyor:  Dijital Anahtar!

Dijital Anahtar, Hilton Honors üyelerine seyahatleri süresince daha fazla seçenek sunmak ve seyahatlerini kontrol edebilmelerini sağlamak için tasarlandı. 

Danışmada Dijital Anahtarlar kolay bir şekilde etkinleştirilikten sonra konuklar, akıllı telefonlarındaki uygulamayı kullanarak, odalarına ve otelin diğer erişime ihtiyaç duyulan alanlarına giriş yapabilecekler.

Mobil özellikli oda anahtarı teknolojisi, dijital check-in ve oda seçimi yapmanın kapılarını aralıyor. Hilton, bu küresel teknoloji altyapısı için 550 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Baş pazarlama sorumlusu Geraldine Calpin, “Misafirlerimizin tüm seyahatlerinde daha fazla seçim hakkı ve kontrol arayışı içinde olduklarını biliyoruz. Konuklarımıza sunduğumuz bu yenilikçi dijital anahtar teknolojisi ile birlikte oda seçimi, dijital check-in gibi prosedürler dünyanın neresinde olursanız olun sizin insiyatifinizde olacak. Böylece seyahatleri kişiselleştirmenin yolu açılacak” dedi. 

Waldorf Hilton Genel Müdürü Guy Hilton ise Hilton’un konuklar için daha iyi bir deneyim sunmayı hedeflediğini ve dijital Anahtarların, ekip üyelerinin unutulmaz bir hizmet ve konukseverlik yeteneklerini tamamlayıcı nitelikte tasarlanmış olduğunu belirtti. 

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dijital Anahtar, Hilton, Warldorf Hilton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları