Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vural Öger butik otele ağılık verecek

22 Mart, 2010 | 23:23

Öger Tours’un sahibi Vural Öger, Side bölgesinde bu yıl bir otel açacaklarını, butik otel konusuna ağırlık vereceklerini ve bu alanda zincirleşeceklerini belirtti.

Öger Grubu, otelcilik yatırımlarını artıracak, butik otele ağırlık verecek. Öger Tours’un sahibi Vural Öger, Side bölgesinde bu yıl bir otel açacaklarını, butik otel konusuna ağırlık vereceklerini söyledi.

Bodrum’daki otelin performansından memnun kaldıklarını söyleyen Vural Öger, “Seferihisar ile Ayvalık arasında ve İstanbul’da butik otel kurmak için arayıştayız. Bu konuda zincirleşeceğiz” dedi.

Öger Tours Yönetim Kurulu Başkanı Vural Öger, “Ege bölgesinde yeni butik otel projeleri geliştirmek istiyoruz. Seferihisar’dan Ayvalık’a kadar olan bölgede sürekli geziyorum ve uygun yer için görüşmeler yapıyorum. Ayrıca İstanbul’da da yer araştırıyoruz. Bu şehirde de bir butik otel sahibi olmayı çok istiyoruz” şeklinde konuştu.

Fethiye ve Bodrum’un yanı sıra Türk turizminde artık Çeşme, Alaçatı, Seferihisar gibi merkezlerin de geliştirilmesi ama butik tarzda geliştirilmesi gerektiğine dikkat çeken Öger, “Side, Antalya, Alanya’da o kadar otel yapıldı ama otelin dışına çıksanız gidecek yer yok. Oysa Alaçatı, Seferihisar bu anlamda çok farklılaşabilecek destinasyonlar”dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Öger Tours Vural Öger, Vural Öger, Vural Öger Butik Otel, Vural Öger Butik Otelleri, Vural Öger Haberleri, Vural Öger Kİmdir, Vural Öger Öger Tur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları