Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vueling Airlines, Eurovision’un resmi havayolu oldu

05 Nisan, 2018 | 14:07

Vueling Airlines, Eurovisionun resmi havayolu oldu

Bu sene 63’üncüsü Portekiz’in başkenti Lizbon’da organize edilecek olan ‘Eurovision 2018’in havayolu partneri belli oldu. 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Lizbon’da gerçekleştirilecek organizasyonun resmi havayolu partneri Vueling Airlines olarak açıklandı.

Bu sene 63’üncüsü Portekiz’in başkenti Lizbon’da organize edilecek olan ‘Eurovision 2018’in havayolu partneri belli oldu. 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Lizbon’da gerçekleştirilecek organizasyonun resmi havayolu partneri Vueling Airlines olarak açıklandı.

Eurovision’dan yapılan açıklamada organizasyonun resmi havayolu partnerinin İspanyol havayolu şirketi Vueling Airlines olduğu duyuruldu.

2004’ten bu yana faal olarak uçuşlarını sürdüren Barcelona merkezli havayolu şirketi Vueling, düşük maliyetli ile biliniyor.

“Hoş geldin Vueling”

International Airlines Group bünyesinde yer alan Vueling ile yapılan işbirliği hakkında konuşan Eurovision İdari Sorumlusu Jon Ola Sand, “Bu yılki Eurovision Şarkı Yarışması için Vueling ile resmi havayolu olarak ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Avrupa’daki birçok şehirde sadece Lizbon’a uçmuyorlar. Aynı zamanda 43 katılımcı ülkeye de seferler düzenliyorlar. Öyleyse ‘Hoş geldin Vueling’ diyoruz” açıklamasında bulundu.

Vueling Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı David Garcia ise yaptığı açıklamada, “Eurovision gibi dev bir organizasyonun resmi havayolu şirketi olmaktan mutluluk duyuyoruz. En iyi fiyatlarla 130 destinasyona düzenlediğimiz seferlerle birçok Avrupa şehrinden ziyaretçileri festivallere taşıyoruz. Avrupa’da düzenlenen en büyük müzik festivalinin bir parçası olmaktan memnunuz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Eurovision’da yine yok

Türkiye ilk defa 1975 yılında Semiha Yankı ile katıldığı, 2003’te Sertab Erener’in 167 puan alarak birinciliği kazandığı Eurovision Şarkı Yarışması’na son olarak 2012 yılında Can Bonomo ile katılmış ve yarışmada bir daha bulunmama kararı almıştı. Türkiye tüm Avrupa’da büyük yankı uyandıran şarkı yarışmasına bu yıl da katılmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Eurovision 2018, Eurovision şarkı yarışması, Eurovision'un resmi havayolu, İspanya, Portekiz, Porto, Sertab Erener, Vueling Airlines,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları