Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Volkıcar Azerbaycan’da

18 Eylül, 2014 | 10:58

volkicar-yaris-azerbaycan Türkiye’den doğan ve adım adım dünyaya yayılan Volkıcar yarış otomobili artık Azerbaycan’da…

Bir tanesi özel üretim olmak üzere 16 adet yarış otomobilinin teslimatı yapıldı. Sırada Volkıcar ile Azerbaycan’da düzenlenecek yarışlar var.

V1 CHALLENGE AZERBAYCAN HAZIRLIKLARI TAM GAZ

Motorsporlarının sevilmesine ve en önemlisi ulaşılır ve yapılır olmasına büyük katkı sağlayan Volkıcar projesi, Volkan ışık’ın geliştirdiği V1 yarış konsepti ile desteklenerek günden güne büyüyor. Azerbaycan’da yeni kurulan Otomobil Federasyonu’nun bir sonraki projesi 2015’te V1 Challenge Azerbaycan’ı düzenlemek olacak. Bu yöndeki çalışmalar federasyon başkanı Anar Alakbarov önderliğinde başladı. EFOR Events ile birlikte gerçekleştirilecek yarışlar V1’in kendine has değişken formatı ile renklenecek.

VOLKICAR VE V1 DÜNYAYA YAYILMAYA DEVAM EDİYOR

Gittiği ülkelerden aldığı olumlu geri dönüşler ile de uluslar arası bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Volkıcar, 6 ülkede boy gösterirken 105 üretim adedine erişti. Böylelikle Volkıcar sadece Türkiye’de değil, dünyada da motorsporlarının sevilmesine fayda sağlar duruma geldi.

VOLKICAR İLE ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONASI PROJESİ AZERBAYCAN’DA

Volkıcar otomobili ile Azerbaycan’da düzenlenecek bir diğer organizasyon ise “Şampiyonlar Şampiyonası”. V1 yarışlarının düzenlendiği her ülkenin şampiyon pilotları ile Avrupa’nın önemli yarışçılarının bir araya gelerek yapılması planlanan organizasyon için adres Azerbaycan’ın Kristal Palace kompleksi olacak. 11 Ekim’de düzenlenecek bu heyecanlı yarış için Azerbaycan Otomobil Federasyonu çalışmalarına başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anar Alakbarov, Azerbaycan, Azerbaycan Haberleri, Azerbaycan volkıcar, Otomobil Federasyonu, V1 Challenge Azerbaycan, V1 yarışları, Volkıcar, Volkıcar otomobili, Volkıcar otomobili Azerbaycan, Volkıcar otomobili Türkiye, Volkıcar yarış, Volkıcar yarış otomobili,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları