Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vodafone iPhone 3GS fiyatlarını açıkladı

01 Eylül, 2009 | 13:09

Vodafone iPhone 3GS fiyatlarını açıkladı iPhone’un 3GS modeli telefonu Türkiye’de satacak olan operatörlerden Vodafone da kampanya fiyatlarını açıkladı.

Vodafone iPhone’un yeni modelini 24 ve 18 aylık kontratlarla satacak. En ucuz tarife olan ve 24 ay kontrat öngören kampanyada aylık 99 TL ödemeli sözleşme imzalanacak.

Ön Ödeme Fiyatları 32 GB’lık model için 599 TL, 16 GB’lık model için 349 TL, bir önceki model iPhone 3G için ise 99 TL olarak belirlendi. Bu tarifede aylık 1 GB bedava internet, her yöne 250 bedava SMS, her yöne 300 dakika bedava görüşme süresi bulunuyor. 18 ay sürecek, 125 TL aylık ödemeli kontratta ise, yine ayda 300 dakika her yöne bedava görüşme, her yöne bedava 250 SMS, 1 GB bedava internet olanağı tanınacak. Bu tarifede ise 32 GB’lık yeni modelin ön ödemeli fiyatı 500 TL, 16 GB’lık modelin fiyatı 250 TL olarak belirlenirken iPhone 3G’den ise ön ödeme alınmayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
32 GB Model, iPhone 3GS Modeli, iPhone Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri, Vodafone iPhone, Vodafone kampanya, Vodafone Kampanyaları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları