Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz Yılbaşı Turları Tatil Fırsatları İlgi Görüyor

27 Aralık, 2016 | 09:26

Vizesiz Yılbaşı Turları Tatil Fırsatları İlgi Görüyor

Yeni yıla sayılı günler kala Vizesiz Yılbaşı Turları Tatil Fırsatları büyük ilgi görüyor.

Vizesiz yurt dışı turları programları tatilcilerin ilgi odağı oldu. Henüz planını yapmamış olanlar, yılbaşı tatilini uzatmak isteyenler, bu kısa sürede vizesiz yılbaşı turları tatil fırsatlarına yöneldi.

Yılbaşı tatilini en iyi şekilde geçirmek, yeni yıla stresten uzak eğlenerek girmek isteyen tatilciler vizesiz yılbaşı turları ile daha çok Balkanlar’ı tercih ediyor.

Vize problemi olmadan Balkanlar’ın eşsiz güzellikleri ve harika bir yılbaşı gecesi geçirmek için vizesiz yılbaşı turları birçok tatilcinin yeni yıla girme listesinde yer alıyor. Balkanlar vizesiz yılbaşı turları ile en çok tercih edilen ülkeler arasında Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek ve Sırbistan yer alırken bunlara ek olarak Rusya’da alternatifler arasında.

Uzaklarda vizesiz yılbaşı turları

Türkiye’ye uzak olan bölgeler ise daha çok tatilini uzatacak olanlarca tercih ediliyor. Maldivler, Singapur, Phuket, Hong Kong, Mauritus, Kuala Lumpur gibi turizm cennetleri vizesiz yılbaşı turları ile uzakların en gözde destinasyonları. Vizesiz olarak gidilebilen bu ülkelere giderken vize parası ödememek büyük bir avantaj olarak göze çarpıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları