Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz yılbaşı turları büyülüyor!

30 Eylül, 2015 | 13:26

vizesiz-yilbasi-turlari

Vizesiz yılbaşı turları adeta büyülüyor. Bu yıl vizesiz yılbaşı turlarına büyük ilgi varken, yurt dışı seyahatlerinde vizesiz gidilebilecek ülkelerde talep patlaması yaşanıyor.

En çok ilgi gören destinasyonların başında Balkanlar gelirken, yılbaşını hem ucuz hem de en zevkli kılacak turların en başında vizesiz yılbaşı tatil turları geliyor.

Balkanlara yapılacak vizesiz yılbaşı turları seyahatiniz hem cebiniz için ekstra bir getiri sağlıyor hem de görülmesi gereken en güzel yerleri görmenizi sağlayarak tabir-i caizse bir taşta iki kuşu beraberine vuruyor.

Bu yıl büyük bir talep çoğunluğu alan vizesiz turlar, her geçen yılın klişe tatillerinin de artık yavaş yavaş rafa kalktığının bir göstergesi.

Balkanlar için en başta Bosna Hersek, Sırbistan, Arnavutluk ve Makedonya’nın başı çektiği vizesiz turların en ilgi çeken bir diğer ülkesi ise Rusya.

Rusya adeta yılbaşıların ölmeden önce bir defada olsa gitmeniz gereken destinasyonların en başında gelen Rusya, yılbaşı turlarında herkesin en çok gitmek istediği 5 ülkeden birisi olarak göze çarpıyor.Hatta Rusya’yı en başa koyarsak, yanılmış olmayız.

Vize parası ödenmeyen ülkeler aynı zamanda size de kolaylık sağlıyor.

Türkiye’den Uzakdoğu destinasyonlarına yine yoğun ilgi varken, Mauritus, Kuala Lumpur, Phuket,Koh Samui,Singapur ve Maldivler yılbaşı rezervasyonları için yine en çok tercih edilen rotalar.

Yılbaşı turlarını ucuza almanız sizin için en önemli etkendir. Bu yüzden destinasyonunuzu alırken muhakkak en ince ayrıntısına kadar pazarlığınızı yapın, bununla da kalmayıp incelemelerinizi detaylı şekilde yürüyerek erken rezarvasyon ile otelinizi, yine erken rezarvasyon ile uçağınızı, aktarmalarınızı, rehberinizi ve daha bir çok ayrıcalığın fırsatını yakalayın.

Vizesiz yapılacak turunuzun en önemli ayrıntısı kesinlikle erken rezervasyona dayanıyor. Hakeza cebinizden fazla para çıkmaması, ek destinasyonlardan promosyon kazanma fırsatı, kaliteli uçuş, kaliteli tur operatörü, verilen sözlerin eksiksiz tutulması ve tatilinize başladığınız andan itibaren eksiksiz, sorunsuz bir tatil ortamı yaratmanız gerekmektedir.

Sorunsuz tatil kavramı, tatilinizin belki de odak noktası olacaktır. Çünkü kafanızı dinlemeye çıktığınız bir tatilde hiç kimse sorunlarla boğuşmak istemezken, tatilin eğlencesini ve dinlendirileceğini sonuna kadar yaşamak öncelikli planınız olacaktır.

Euro’nun en uygun olduğu zamanda tatilinizin rezarvasyonunu erkenden yaptırarak otelinizi uçak biletlerinizi ve rekabet anlamında fark yaratan en iyi fiyatı bularak gideceğiniz rotaların düzenlemesini eksiksiz şekilde yapabilirsiniz.

Vizesiz Yılbaşı Turları İçin Tıklayınız

Gelin hep beraber vizesiz turları inceleyelim, yılbaşı vizesiz turları için aklınızda fikir oluşturmaya çalışalım. En çok tercih edilen vizesiz yurt dışı seyahatlerini sıralarsak ;

Rusya,Tayland,Ukrayna,Tunus,Fas,Kosova,Lübnan,Sırbıstan,Gürcistan,Karadağ,Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti,Japonya,Maldivler,Kosova

Russland, Moskau, Basiliuskathedrale

Rusya Yılbaşı Turları

Rusya hem sanatı hem tarihi hem de eğlencesiyle yılbaşında en başta gidilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Rusya’da eğlencenin doruğunu yaşamamanız içten bile değildir. Barları, insanları, alkol kültürü ve elitliğiyle Rusya sizi etkileyecektir. Kızıl Meydanı görmenizi ve yılbaşına Kızıl Meydan’da girmenizi öneriyorum.

Vizesiz Yılbaşı Turları İçin Tıklayınız

vizesiz-yilbasi-turlari-vizesiz-maldivler-tatili

Maldivler Yılbaşı Turları

Maldivler, cennet adalar olarak tanımlanmaktadır. Ölmeden önce görülmesi gereken klişe listelerin en başlarında yer alan Maldivler bu yüzden birçok turist ağırlamaktadır.

Maldivlerde başlıca görmeniniz gereken yerlerden bazıları İslamik Merkez, Cocoa adası, The Artificial Beach, Hukuru Miskiiy Camisi ve Mulee-Aage sayılabilir.

Vizesiz Yılbaşı Turları İçin Tıklayınız

vizesiz-yilbasi-turlari-vizesiz-tayland-yilbasi-turlari

Tayland Yılbaşı Turları

Tayland vizesiz yılbaşı turlarıda bir diğer cazip destinasyon olarak göze çarpmaktadır. Özellikle Phuket adası,Pattaya adası,Koh Phi Phi,Koh Samui gibi adalarıyla adeta turizm cenneti olan Tayland’da vizesiz şekilde yılbaşı turlarına katılabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Vizesiz Yılbaşı Turları İçin Tıklayınız

Not : TurizmTatilSeyahat Haberlerinin tüm hakları saklıdır.Herhangi bir şekilde yazının tamamı veya bir kısmının kopyalanamaz.Aksi halde hukuki işlem başlatılır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 2016 vizesiz yılbaşı turları, balkanlar vizesiz yılbaşı turları, Rusya yılbaşı turları, tayland yılbaşı turları, vizesiz gidilebilen ülkeler, vizesiz maldivler, vizesiz rusya yıbaşı, vizesiz tayland, Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı tatili, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları