Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz yılbaşı turları büyük ilgi!

02 Aralık, 2013 | 11:38

Vizesiz Yılbaşı Turları

Vizesiz yılbaşı turları büyük ilgi en çok tercih edilen bölgeler Uzakdoğu ve Tropik adalar yılbaşı turları oldu.

Vizesi yılbaşı turlarına katılmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yerler Maldivler, Bali, Phuket, Koh Samui, Seyşeller, Mauritius gibi tropik adalar.

Yılbaşı tatiline kısa bir süre kala henüz plan yapmamış olanlar vizesiz yılbaşı turlarına yöneliyorlar. Bunun yanı sıra, vizesiz yılbaşı turlarının yanı sıra kolay vize alınabilen Küba, Dubai gibi destinasyonlar da tercih edilen bölgeler arasında.

Seyahat acentelerine göre insanlar yılbaşı turlarında artık farklı alternatifler arıyorlar.

Tur şirketleri, yılbaşı tatilinde vizesiz ülkeler ve tropik adaların yanı sıra kısa süreli Avrupa Yılbaşı Turlarına da yoğun ilgi var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
aldivler, Avrupa Yılbaşı Turları, Bali Adası, Koh Samui, Mauritius, Phuket, Seyşeller, Tropik Adalar, Vizesiz yılbaşı, Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı tatili, yılbaşı tropik adalar, Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları