Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz yılbaşı turları büyük ilgi görüyor

28 Ekim, 2015 | 10:36

Vizesiz yılbaşı turları Yeni yıla girmememize sayılı günler kala vizesiz yılbaşı turları yine büyük ilgi görüyor.

Yılbaşı tatili planlarını şimdiden yapmaya başlayan seyahatseverler, vizesiz yurt dışı turları na büyük ilgi gösteriyor. Yılbaşını en iyi şekilde geçirmek ve fazla uzaklara gitmek istemyenler Balkanlar vizesiz Yılbaşı turları na rağbet ediyor.

Vize problem olmadan Balkanların eşsiz güzelliklerini yerinde yaşamak isteyen turistler, Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek ve Sırbistan gibi Balkan ülkeri için şimdiden rezarvasyon yaptırmaya başladılar.

Yılbaşı tatilini daha uzaklarda geçirmek isteyen seyahat tutkunları ise Maldivler, Singapur, Phuket, Hong Kong, Mauritus, Kuala Lumpur gibi turizm cenneti bölgeleri tercih ediyor. Yetkililer, özellikle tropik adalar yılbaşı turları için yerlerin şimdiden ayırtıldığını belirtiyor.

Erken rezervasyonlarda tatilcilere büyük indirim fırsatlarının sağlandığı belirten yetkililer, yurtiçi ve yurtdşı yılbaşı turu düşünenlerin ellerini çabuk tutmaları gerektiğine dikkat çekiyor. Yılbaşı Turları erken rezervasyon fırsatları için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balkanlar vizesiz yılbaşı turları, Balkanlar Yılbaşı turları, Maldivler, maldivler yılbaşı, Tropik Adalar, Tropik adalar yılbaşı, Vizesiz turları, Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları