Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yılbaşı tatili için geç kalmadınız! İşte vizesiz yılbaşı turları

18 Kasım, 2013 | 17:44

Maldivler

Vizesiz yılbaşı turları büyük ilgi görürken, vizesiz gidilebilen destinasyonlar içinde en çok tercih edilenler Seyşeller, Maldivler, Bali, Phuket ve Mauritius gibi tropik adalar oldu. / Vizesiz yılbaşı turları için tropik adalar revaçta…

2014 yılbaşı tatili için çok az bir zaman kalırken, henüz bir program yapmayanlar için vizesiz yılbaşı turları büyük ilgi görüyor. Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre, vizesiz yılbaşı turları yanı sıra kolay vize alınabilen Küba, Dubai gibi destinasyonlar da tercih ediliyor.

Kişilerin yılbaşı turlarında artık farklı alternatifler aradığını söyleyen tur şirketleri, yılbaşı tatilinde Avusturya’nın Salzburg şehrine de yoğun bir taleple karşılaştıklarını belirtiyorlar.Tur şirketleri ne göre kişiler yılbaşı tatilinde kayak, alışveriş, kültür,sanat, gezi gibi alternatifleri değerlendirmek istediklerinden müzik dahisi Mozart’ın doğum yeri ve müziğin kabesi olarak bilinen Salzburg’u tercih ediyor.

Turizm Tatil Seyahat Gazetesinin yaptığı araştırmaya göre; Yılbaşı tatilini yurt dışında geçirmek isteyen ancak vize sorunu ile karşılaşan kişiler vizesiz yılbaşı turları ile kısa sürede seyahat için çözüm bulabiliyor.

Yılbaşı tatili için vizesiz yılbaşı turları alternatiflerini değerlendirenlerin yanı sıra, bazı yolcular ise Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan gibi ülkelere gitmek için Sömestre tatilini bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Yılbaşı Turu, Avusturya, Fransa, İspanya, İtalya, Kayak, Maldivler, maldivler yılbaşı, Tropik Adalar, vizesiz tropik adalar, Vizesiz Turlar, Vizesiz Yılbaşı Turları, yılbaşı maldivler, Yılbaşı Turları, yılbaşı vizesiz turlar,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları