Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz yılbaşı turları ilgi görüyor

30 Aralık, 2010 | 01:00

Vizesiz yılbaşı turları büyük ilgi görüyor. Yılbaşı tatili için geri sayım başladı, ancak henüz bir program yapmayanlar, yılbaşı tatiline kısa bir süre kaldığından vizesiz yılbaşı turları na yöneliyor.

Vizesiz yılbaşı turları içinde en çok rağbet görenler ise Maldivler, Bali, Phuket, Koh Samui, Doha, Abu Dhabi, Seyşeller, Mauritius ve Dubrovnik gibi destinasyolar.

Vizesiz yılbaşı turlarının yanı sıra kolay vize alınabilen Küba, Dubai gibi destinasyonlar da oldukça revaçta.

Tur şirketleri, vizesiz yılbaşı turları olarak en çok tropik adaların tercih edildiğini söylüyorlar. Kişilerin yılbaşı turlarında artık farklı alternatifler aradığını söyleyen tur şirketleri, yılbaşı tatili nde Avusturya’nın Salzburg şehrine de yoğun bir taleple karşılaştıklarını belirtiyorlar.Tur şirketleri ne göre kişiler yılbaşı tatilinde kayak, alışveriş, kültür,sanat, gezi gibi alternatifleri değerlendirmek istediklerinden  müzik dahisi Mozart’ın doğum yeri ve müziğin kabesi olarak bilinen Salzburg’u tercih ediyor.

Yılbaşı tatili ni yurt dışında geçirmek isteyen ancak vize sorunu ile karşılaşan kişiler vizesiz yılbaşı turları na yönelirken, yılbaşı tatili ni yurtiçinde geçirmek isteyenler ise genellikle İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirleri tercih ediyor.

Yılbaşı turları içinde en çok tercih edilen Roma oldu

Yılbaşı turları için erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlara yurtdışı yılbaşı turları na katılanlar en çok İtalya’nın en hareketli ve ışıklı şehri Roma’yı tercih ettiler. Yurtdışı Yılbaşı Turları içinde eğlencesi ve gece hayatı ile ünlü İspanya şehirlerinin yanı sıra Yunanistan’ın başkenti Atina da büyük ilgi gördü.

Yurtdışı yılbaşı turları için vizesi yetişmeyenler Sömestre Tatili 2011 i bekliyor

Yurtdışı yılbaşı turları na vizesi yetişmeyenler, vizesiz yılbaşı turlar alternatiflerini değerlendirirken, bazı yolcular ise Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan gibi ülkelere gitmek için Sömestre tatili 2011 i bekliyor. Tur şirketleri, sömestre tatili 2011 için şimdiden rezervasyon almaya başladıklarını belirtirken, özellikle çocuklu ailelerin Avrupa ülkelerine ilgi gösterdiklerini belirtiyorlar.

Sömestre tatili 2011 için Avrupa’da Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, İsviçre, Bulgaristan gibi ülkeler tercih ediliyor. Sömestre tatili 2011 için planlar yapan aileler genellikle gittikleri ülkede çocuklarının da rahat edebileceği destinasyonlar arıyor. Örneğin, Tur şirketleri Sömestre tatili 2011 için Paris Disneyland turlarına ve kültür-tarih kokan ülke İtalya turlarına rezervasyon aldıklarını belirtiyorlar.

Sömestre tatili 2011 için kayak alternatifleri

Sömestre tatili 2011 için kayak alternatifleri de var. Avusturya; Salzburg, Innsbruck, Bulgaristan; Pamporovo, Borovetz, Bansko gibi destinasyonlar da Sömestre tatili 2011 için farklı alternatifler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Yılbaşı Turu, Sömestr tatili 2011, Sömestre tatili 2011, Sömestre tatili 2011 Kayak, Sömestre Tatili Avrupa, Sömestre Tatili Turları, Tur şirketleri, Vizesiz Turlar, Vizesiz Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları Roma,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları