Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz Christmas Turları İlgi Görüyor

14 Aralık, 2017 | 22:42

Vizesiz Christmas Turları büyük ilgi görüyor.Yeni yıla yurtdışında girmek isteyenler vizesiz turları tercih ediyor.

Vizesiz Christmas yurt dışı turları programları tatilcilerin ilgisini çekiyor. Henüz planını yapmamış olanlar, yılbaşı tatilini uzatmak isteyenler, bu kısa sürede vizesiz yılbaşı turları tatil fırsatlarına yöneldi.

Bu sene yılbaşının haftasonu tatiliyle birleşmesi, tatilcilerin yurtdışı seçeneklerine yönelmesine sebep oldu.

Yılbaşı tatilini en iyi şekilde geçirmek, yeni yıla uzaklarda eğlenerek girmek isteyen tatilciler vizesiz christmas turları ile daha çok Balkanlar’ı tercih ediyor.

Vize problemi olmadan Balkanlar’ın eşsiz güzellikleri ve harika bir yılbaşı gecesi geçirmek için vizesiz yılbaşı turları birçok tatilcinin yeni yıla girme listesinde yer alıyor. Balkanlar vizesiz christmas turları ile en çok tercih edilen ülkeler arasında Arnavutluk, Makedonya, Bosna Hersek ve Sırbistan yer alırken bunlara ek olarak Rusya’da alternatifler arasında.

Uzaklarda vizesiz christmas turları

Türkiye’ye uzak olan bölgeler ise daha çok tatilini uzatacak olanlarca tercih ediliyor. 3 günlük yılbaşı tatilini biraz daha uzatanlar Maldivler, Singapur, Phuket, Hong Kong, Mauritus, Kuala Lumpur gibi turizm cennetlerini tercih ediyor. Vizesiz christmas turları ile uzakların en gözde destinasyonlarına giderken vize parası ödememek büyük bir avantaj olarak göze çarpıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Vizesiz Christmas Turları, Vizesiz yılbaşı, Yurtdışı Yılbaşı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları