Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2018’de vizesiz balayı turları için birçok seçenek var

12 Mayıs, 2018 | 17:45

Maldivler Balayı

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizesiz olarak seyahat edebilecekleri ülke sayısı arttıkça vizesiz balayı turları için de alternatifler daha çeşitli hale geliyor. Maldivler, Tayland, Mauritius, Brezilya, Panama, Malezya, Singapur gibi ülkeler vizesiz balayı için büyük fırsat.

Türklerin vizesiz seyahat edebilecekleri ülke sayısı her geçen gün artarken vizesiz balayı turları için de alternatifler daha da çeşitli hale gelmekte.

2018’de vizesiz balayı turları için birçok seçenek var

Doğası ve tarihi güzellikleriyle ünlü turistlik yerlerin başında gelen Maldivler, Tayland, Mauritius, Brezilya, Panama, Malezya, Singapur gibi ülkeler vizesiz balayı için büyük fırsat.

Balayı tatiline gidecek çiftlerin 1 numarası Maldivler

Bu destinasyonlara eklenen Vanuatu ile vize anlaşması imzalanmasının ardından Türk vatandaşlarının vizesiz olarak seyahat edebilecekleri ülkeler listesi yeniden gündeme geldi.

Bosna-Hersek, Sırbistan, Andorra, Gürcistan, Kosova, Makedonya, Rusya, Ukrayna gibi nispeten yakın Avrupa ülkeleri tatilseverlerin dikkatini çekmeye devam ederken, yeni evlenen ve balayı tatiline çıkacak çiftler ise daha çok, uzak destinasyonları ve tropik iklimleri tercih etmekte.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Vizesiz Balayı Turları sizi bekliyor.

Vizesiz balayı tatili kolaylığından yararlanmak ve evlilik sürecinde vize işlemleriyle uğraşmak istemeyen balayı çiftleri için Arjantin, Venezuela, Brezilya, Ekvator, Peru, Şili gibi Latin Amerika ülkeleri de tercihler arasında.

maldivler balayi icin en iyi yer

Balayı çiftleri için Maldivler ilk sırada

Türk vatandaşlarına vize uygulayan ancak verilmesi sırasında hiçbir zorluk çıkarmayan, World Travel Service’ten (WTS) kolayca vizesi alınabilen devrim ülkesi Küba da balayı için çok tercih edilen bir ülke.

Türk vatandaşları son yıllarda vizesiz balayı tercihlerini en fazla tropik iklimlere yöneltiyor. Türk vatandaşlarının vizesiz balayı turu yapabilecekleri yeryüzü cennetleri arasında tabi ki Maldivler ilk sırada yer almakta.

Dünya turizminin göz bebeklerinin başında gelen Maldivler’e alternatif olarak ise Samui, Phuket gibi Tayland adaları, Mauritius ve Seyşeller öne çıkan ülkeler arasında sayılabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, Balayı turu, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Turları, vizesiz balayı, vizesiz balayı maldivler, vizesiz balayı turları, vizesiz balayı turları ülkeler, vizesiz balayı turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları