Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizesiz 1 Mayıs turu! Moskova’da 1 Mayıs başkadır

24 Mart, 2014 | 15:44

Moskova 1 mayıs

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nın en büyük coşkuyla kutlandığı başkentlerden biri olan Moskova’da bu yıl da yine birçok etkinlik ve yürüyüş düzenlenecek… Vizesiz 1 Mayıs turu! Moskova’da 1 Mayıs başkadır…

Rusya genelinde resmi bayram olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı Rusya’nın başkenti Moskova’da yine büyük bir coşku ve katılımla kutlanacak. 1 Mayıs heyecanını dünyanın çeşitli kentlerinde yaşayarak farklı bir tecrübe edinmek isteyenlerin bu yıl da Moskova’ya akın etmesi bekleniyor. Rusya ile Türkiye arasında uygulanan vize muafiyeti de Moskova 1 Mayıs’ına olan talebi artırıyor.

Moskova 1 Mayıs turu için tıklayın

Rusya Federasyonu Komünist Partisi’nin öncülüğünde her sene olduğu gibi bu sene de Kaluga Meydanı’ndaki Lenin heykelinin altında toplanacak farklı sol parti ve örgütler, Devrim Meydanı’ndaki Karl Marx heykeline doğru yürüyüşe geçecek.

Moskova’da 1 Mayıs günü Tverskaya Yamskaya, Jitnaya, Bolşaya Yakimanka, Bolşaya Polyanka, Bolşoy-Malenkiy, Kamennıy Most, Mohovaya, Ohotnıy Ryad, Kitaygorodskiy Proezd, Ploşad Revolutsii, Lubyanka, Krasnaya, Presnaya, Myasnitskaya, 1905 Goda, Bolşaya Nikitskaya ve Znamenka cadde ve meydanları trafiğe kapatılıyor.

Moskova’da 1 Mayıs kutlamalarına yüzbinlerce kişinin katılması bekleniyor…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs Kutlamaları, 1 mayıs moskova, 1 mayıs turu, 1 mayıs turu moskova, 1 mayıs turu vizesiz, moskova 1 mayıs, moskova 1 mayıs turu, moskova da 1 mayıs, moskovada 1 mayıs, vizesiz 1 mayıs,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları