Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizelerin kaldırılma ihtimali turizmi hareketlendirir

10 Mart, 2016 | 09:12

vizesiz avrupa turları Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun vizelerin haziranda kaldırılacağının açıklanması, turizm sektöründe hareketlilik yaşanmasına neden olabilir.

Brüksel’de yapılan Türkiye-Avrupa Birliği Zirvesi sonrası vizelerin haziran ayında kaldırılacağını açıklayan Ahmet Davutoğlu, turizm sektöründe heyecan yarattı. Vize kolaylığını duyan seyahatseverler, raflara kaldırdıkları valizlerini tekrar toplamaya başladı.

Avrupa seyahatini erteleyen binlerce Türk vatandaşı, yaz tatili için yeniden Avrupa turlarını incelemeye başladı. Binlerce futbolsever de 10 Haziran 10 Temmuz arasında Fransa’da oynanacak Avrupa Futbol Şampiyonası’nı yerinde izlemek için harekete geçti.

Seyahat acentelari, hazirandan sonra talepte meydana gelecek ani artışa hazırlıklı olabilmek için tur programlarını revize etmeye başladı.

Uygun Fiyatlarla Yurt Dışı Turları Fırsatı Tıklayın Kaçırmayın

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, “Vize, günümüz dünyasında çok yanlış bir uygulama. Seyahat özgürlüğünün önüne Çin Seddi gibi duvar örmek anlamsız. Bu yanlıştan dönülmesi çok sevindirici bir gelişme” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Avrupa Birliği, Avrupa Birliği Vize, Avrupa turları, Türkiye Avrupa Birliği, vize istemeyen turlar, vizesiz avrupa, Vizesiz seyahat, Vizesiz Turlar, vizesiz yurt dışı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları