Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vizelerin kaldırılma ihtimali turizmi hareketlendirir

10 Mart, 2016 | 09:12

vizesiz avrupa turları Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun vizelerin haziranda kaldırılacağının açıklanması, turizm sektöründe hareketlilik yaşanmasına neden olabilir.

Brüksel’de yapılan Türkiye-Avrupa Birliği Zirvesi sonrası vizelerin haziran ayında kaldırılacağını açıklayan Ahmet Davutoğlu, turizm sektöründe heyecan yarattı. Vize kolaylığını duyan seyahatseverler, raflara kaldırdıkları valizlerini tekrar toplamaya başladı.

Avrupa seyahatini erteleyen binlerce Türk vatandaşı, yaz tatili için yeniden Avrupa turlarını incelemeye başladı. Binlerce futbolsever de 10 Haziran 10 Temmuz arasında Fransa’da oynanacak Avrupa Futbol Şampiyonası’nı yerinde izlemek için harekete geçti.

Seyahat acentelari, hazirandan sonra talepte meydana gelecek ani artışa hazırlıklı olabilmek için tur programlarını revize etmeye başladı.

Uygun Fiyatlarla Yurt Dışı Turları Fırsatı Tıklayın Kaçırmayın

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, “Vize, günümüz dünyasında çok yanlış bir uygulama. Seyahat özgürlüğünün önüne Çin Seddi gibi duvar örmek anlamsız. Bu yanlıştan dönülmesi çok sevindirici bir gelişme” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Avrupa Birliği, Avrupa Birliği Vize, Avrupa turları, Türkiye Avrupa Birliği, vize istemeyen turlar, vizesiz avrupa, Vizesiz seyahat, Vizesiz Turlar, vizesiz yurt dışı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları