Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vize Muafiyetinde Sıcak Gelişme!

01 Aralık, 2016 | 08:49

Vize Muafiyetinde Sıcak Gelişme!

Alman gazetesi Die Welt, Ankara ile Brüksel’in vizelerin kaldırılması için Aralık ayında el sıkışabileceğini iddia etti.

Alman basını, Türk vatandaşlarına vizesiz Avrupa seyahatinin yolunu açacak vize muafiyeti anlaşmanın çok yakın olduğunu yazdı. Die Welt gazetesi, Ankara ile Brüksel’in vizelerin kaldırılmasına yönelik anlaşma için görüşme halinde olduğunu ve Aralık ayında el sıkışabileceğini iddia etti.

Gazeteye konuşan üst düzey bir AB yetkilisi, vize serbestisi konusunda Türkiye’nin şansının çok da kötü bir durumda olmadığını, görüşmelerin önümüzdeki hafta başlayabileceğini belirtiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A&B, Vize serbestisi, vizesiz avrupa,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları