Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vize muafiyeti rafa mı kalkıyor?

12 Mayıs, 2016 | 11:13

vizesiz Avrupa seyahati

Türkiye vatandaşlarına vizesiz Avrupa seyahati imkanı tanıyacak vize muafiyeti rafa mı kalkıyor?

Avrupa Birliği’nden Türkiye’ye vizesiz seyahat hakkı verilmesine ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada “koşulların yerine getirilmemesi durumunda anlaşma olmaz” denildi.

NationalTurk’ün haberine göre; Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerine yanıt verdi. “Koşulların yerine getirilmesi önemli, yoksa anlaşma olmaz” diyen Juncker, “terörle mücadele yasasının değiştirilmemesi süreci öldürmüyor” diye de ekledi.

“Türkiye hükümetiyle anlaşmaya varıldı, Başbakanın gitmesi AB ve Türkiye arasındaki anlaşmaların yok sayılması anlamına gelemez” ifadelerinin kullanıldığı açıklamada, “Sayın Erdoğan Türklerin Avrupa’ya vizesiz seyahat hakkını vermek istemiyorsa, bunu Türk halkına kendisi açıklar. Benim sorunum değil, onun sorunu” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa seyahati, vize muafiyeti, vizesiz avrupa, Vizesiz seyahat,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları