Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı devam ediyor

16 Ocak, 2015 | 13:14

Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı, Avusturya’daki Messe Fuar Alanı’nda devam ediyor. 70 ülkenin katıllımıyla gerçekleşen fuar 18 Ocak’a kadar ziyaret edilebilecek.

Avusturya’nın başkenti Viyana’daki Messe Fuar Alanı’nda 15 Ocak’ta başlayan “Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı” tüm hızıyla devam ediyor.

18 Ocak’a kadar devam edecek fuarda, Viyana Kültür ve Tanıtım Müşavirliği, yaklaşık 200 metrekarelik alanda Türkiye’yi temsil ediyor.

70 ülkenin katılımıyla gerçekleşen fuarda, Türkiye, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere 19 otel ve tur operatörü ile yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Avusturya fuar, Avusturya turizm fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı Avusturya, Uluslararası Turizm Fuarı viyana, Viyana, Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı, Viyana Avusturya, Viyana fuar, Viyana turizm fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları