Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı devam ediyor

16 Ocak, 2015 | 13:14

Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı, Avusturya’daki Messe Fuar Alanı’nda devam ediyor. 70 ülkenin katıllımıyla gerçekleşen fuar 18 Ocak’a kadar ziyaret edilebilecek.

Avusturya’nın başkenti Viyana’daki Messe Fuar Alanı’nda 15 Ocak’ta başlayan “Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı” tüm hızıyla devam ediyor.

18 Ocak’a kadar devam edecek fuarda, Viyana Kültür ve Tanıtım Müşavirliği, yaklaşık 200 metrekarelik alanda Türkiye’yi temsil ediyor.

70 ülkenin katılımıyla gerçekleşen fuarda, Türkiye, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere 19 otel ve tur operatörü ile yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Avusturya fuar, Avusturya turizm fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı Avusturya, Uluslararası Turizm Fuarı viyana, Viyana, Viyana 2015 Uluslararası Turizm Fuarı, Viyana Avusturya, Viyana fuar, Viyana turizm fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları