Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Virgin Australia uçağında 10 bin metrede moda tanıtımı!

14 Şubat, 2018 | 18:51

Virgin Australia uçağında 10 bin metrede moda tanıtımı

Mart ayında gerçekleştirilecek olan Virgin Australia Moda Festivali’nin tanıtımı 10.000 m yükseklikte Virgin Australia Havayolları’na ait uçakta gerçekleştirildi.

Mart ayında yapılacak Virgin Australia Moda Festivali’nin tanıtım defilesi 10.000 m yükseklikte Virgin Australia Havayolları’na ait uçakta gerçekleştirildi.

Virgin Australia 10 bin metrede moda tanıtımı

Victoria’s Secret modellerinden Kelly Gale’in de yer aldığı Virgin Australia Moda Festivali’nin tanıtım defilesi Virgin Australia Havayolları’nın Melbourne-Sydney uçuşunda Airbus A330 tipi uçakta gerçekleştirildi.

Organizatör Cat Rose, ses, ışık yolcu konforu ve uçuş emniyeti açısından göz ardı edilmemesi gereken birçok hususa dikkat ettiklerini ifade ederek, “Ancak tüm bu zorluklara karşın dar bir alanda defileyi başarıyla gerçekleştirdik diye konuştu.

Virgin Australia 10 bin metrede tanıtım

Bu arada Los Angeles’dan sadece bu defilenin tanıtımı için gelen Kelly Gale, “Annem de bir pilot” diyerek uçuş ekibiyle geçirdiği anların ardından diğer mankenlerle birlikte uçağın koridorlarında 200’ün üzerinde kıyafet tanıttı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cat Rose, Kelly Gale, Melbourne-Sydney, Victoria's Secret modeli, Virgin Australia Havayolları, Virgin Australia Moda Festivali,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları