Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vin Diesel: Küba’nın Bendeki Yeri Ayrı

10 Nisan, 2017 | 12:02

Vin Diesel: Küba’nın Bendeki Yeri Ayrı

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı Vin Diesel, verdiği bir röportajda Küba’nın kendisi için ayrı bir yeri olduğunu söyledi.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filmi (The Fate of the Furious 8) 13 Nisan’da vizyona girecek. Çekimlerinin bir bölümü Küba‘da gerçekleştirilen filmin başrol oyuncusu Vin Diesel, gazeteci Barbaros Tapan ile Los Angeles’ta bir araya geldi.

Barbaros Tapan’ın sorularını yanıtlayan ünlü oyuncunun röportajı Hürriyet gazetesinde yayınlandı. Tapan’ın “Çekimler Küba’da gerçekleşmiş. Neden Küba?” sorusunu cevaplayan Vin Diesel, duygularını şöyle anlatıyor:

Küba’nın bendeki yeri ayrı, Dom rolüne hazırlanmak için 2000 yılında daha ilk filmi çekmeden Küba’ya gittim. Bana nelerin ilham olabileceğini gözlemledim. Hala aklıma geldikçe gülerim, gümrük memurlarına “Ben ünlü bir oyuncuyum, bir gün sizin ülkenizde çok büyük bir film çekeceğim” demiştim. Hepsi garip garip yüzüme baktı. Beni tanımıyorlardı bile ama tam 16 yıl sonra, geçen yıl “Furious 8”in çekimlerine orada başladık. Hayalimi gerçekleştirdiğim için hem mutlu hem de gururluyum. Küba’da filmi çekmemin başka bir sebebi de var tabii.

Paul Walker hayattayken filmin yapımcılarından da olduğum için “Yarışlara farklı tarzlar da katmalıyız” derdi. Küba, Dom ve Letty’nin balayı için gittikleri yer olsa da asıl amaç nostaljik arabalarla yarış için mükemmel bir lokasyon olmasıydı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hızlı ve Öfkeli, Küba, Vin Diesel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları