Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vietnam’daki dev taş ellerin tuttuğu Altın Köprü kendine hayran bırakıyor!

31 Temmuz, 2018 | 10:14

Vietnam'daki taş ellerin tuttuğu Altın Köprü kendine hayran bırakıyor!

Vietnam’daki taş ellerin tuttuğu Altın köprü herkesi kendine hayran bırakıyor. Da Nang’da taştan dev eller ile tutturulmuş hayranlık uyandıran ve geçtiğimiz ay açılan köprü, görenleri hayrete düşürüyor.

Vietnam’daki taş ellerin tuttuğu Altın köprü herkesi kendine hayran bırakıyor. Da Nang’da taştan dev eller ile tutturulmuş hayranlık uyandıran ve geçtiğimiz ay açılan köprü, görenleri hayrete düşürüyor.

Altın Köprü Thien Thai tepelerinde yer alıyor

Uzakdoğu‘nun önemli turizm merkezlerinden sayılan Vietnam‘da bulunan Thien Thai tepelerinde yine tamamlayan proje turistleri kendine hayran bırakıyor.

Altın Köprü dev ellerle destekleniyor

Da Nang’daki Ba Na Hills turistik bölgesinde yer alan dev taş ellerin tuttuğu Altın Köprü, ormanın içinde muazzam bir görüntü oluşturmakta. Eşsiz bir mimariye sahip olan Altın Köprü’nün görüntüsü dev gri ellerle desteklenerek oldukça güzel bir manzara ortaya çıkarmakta.

WTS ile Vietnam-Laos-Kamboçya Turu’nun keyfine varın!.

Deniz seviyesinden 1400 metre yükseklikte bulunan ve 150 metrelik yürüyüş yolu bulunan Altın Köprü, Vietnam’ın doğu kıyısındaki Da Nang kentinde inşa edildi.

Vietnam'daki taş ellerin tuttuğu Altın Köprü

Taştan yapılmış dev el heykelleri, Da Nang sıradağlarına bakacak şekilde inşa edilen Altın Köprü’yü destekleyecek şekilde yapılmış.

Köprünün her iki yanı lobelya çiçekleriyle süslü

Köprünün korkulukları altın rengine boyanırken, bu hayranlık uyandıran köprünün her iki yanı lobelya çiçekleriyle süslenerek oldukça doğal bir hava verilmiş.

Vietnam’a gelen turisteri çekmek için haziran ayında açılışı yapılan Altın Köprü, 2 milyar dolarlık bir projenin parçası olarak biliniyor.

Vietnam Altın Köprü

Buraya gelen yerli ve yabancı turistler, köprünün gezerken ‘bulutların üstünde’ yürüyormuş hissine kapılmakta.

Vietnam’ın Da Nang kentinde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında sayılmaya başlanan Altın Köprü’ye yerli halkın gençlerinin büyük ilgi gösterdiği ve burada çektikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştıkları öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Köprü, Ba Na Hills, Da Nang, Dev ellerin tuttuğu köprü, Thien Thai, Uzakdoğu, Vietnam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları