Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Victoria’s Secret Fashion Show bu yıl ilk kez Londra’da!

11 Kasım, 2014 | 16:21

Dünyanın en çok izlenen moda etkinliği olarak klasikleşen Victoria’s Secret Fashion Show, bu yıl ilk kez Londra’da gerçekleşecek.

Candice Swanepoel, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Karlie Kloss gibi dünyaca ünlü mankenlerin boy göstereceği defilenin çekimleri 9 Aralık gecesi yapılacak.

Victoria’s Secret birbirinden seksi modelleri, bu muhteşem gece için şimdiden Londra’nın yolunu tuttu. Öte yandan meleklerin Yılbaşını, yeni yıl kutlamalarının en önemli duraklarından olan Londra’da geçirmesi bekleniyor.

Londra’da Yılbaşı

Trafalgar Meydanı, Hyde Park, Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Buckingham Sarayı, alışverişin kalbi Oxford ve Regent Caddeleri, Covent Garden, Doğal Tarih Müzesi, Thames Nehri…

Yılbaşı gecesi ve hatta haftasının Dünya çapında en görkemli kutladığı şehir olan İngiltere’nin başkenti Londra, yoğun bir şekilde 2015 yılbaşısına hazırlanıyor. Londra’da gezilip görülecek yerler saymakla bitmez. Gelin, Noel ile Yılbaşını birbirine bağlayan hafta eğlence ve alışverişin doruk yaptığı Londra’da yapılabilecek en keyifli şeyleri sıraladığımız Londra rehberimize göz atın.

Yılbaşında Londra’da neler yapılır nerelere gidilir, Tıklayın öğrenin

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Londra, Londra Turu, Londra yeni yıl, Londra yılbaşı, Londra yılbaşı turu, Victora's Secret, Victora's Secret defile, Victora's Secret İngiltere, Victora's Secret Londra, Victora's Secret yılbaşı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları