Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Victoria Silvstedt İbiza tatilinde

16 Haziran, 2015 | 06:51

Victoria Silvstedt ibiza Ünlü model Victoria Silvstedt, bitmek bilmeyen tatiline İspanya’nın en gözde tatil bölgelerinden olan İbiza adasında devam ediyor.

İspanya’nın eğlence adası İbiza, yaza hızlı başladı. Özellikle David Guetta gibi ünlü DJ’lerin çılgın partilerine yaptığı ev sahipliği ile bilinen ada, dünyaca ünlü yıldızların da en uğrak tatil bölgesi.

Son olarak playboy eski güzeli Victoria Silvstedt, bitmek bilmeyen tatillerine İbiza’yı da ekleyerek gündeme geldi. Uzun süredir tatilde olan seksi model, arkadaşlarıyla bir yat kiralayarak hem İbiza’nın muhteşem doğasının tadını çıkardı hem de bol bol güneşlendi.

Gündüzleri Akdenizin serin sularınının tadını çıkaran Victoria Silvstedt, geceleri ise İbiza’nın meşhur partilerinde eğlenmekten geri kalmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbiza, İbiza adası, ibiza adası david guetta, İbiza Adası ispanya, ibiza adası tatil, Victoria Silvstedt, Victoria Silvstedt bikini, Victoria Silvstedt ibiza, Victoria Silvstedt ibiza bikini, Victoria Silvstedt instagram, Victoria Silvstedt kimdir, Victoria Silvstedt playboy, Victoria Silvstedt seksi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları